Orkaitė Electrolux COB8S39WZ цена
Orkaitė Electrolux COB8S39WZ цена
Orkaitė ELECTROLUX COB8S39WZTurime parduotuvėje, taikome nuolaidą больше |
|
879.00 €
|
B магазин buitex.lt |
Orkaitė ELECTROLUX COB8S39WZNemokamas pristatymas ir lizingas išsimokant per 10 mėn |
|
879.00 €
|
B магазин bikuva.lt |
Įmontuojama orkaitė su garų funkcija Electrolux COB8S39WZ (su maisto termometru).. |
|
879.00 €
|
B магазин derekis.lt |
Orkaitė Electrolux COB8S39WZPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
879.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 12.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
879.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 12.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
ELECTROLUX COB8S39WZ OrkaitėVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
879.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
879.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
Orkaitė Electrolux COB8S39WZIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
905.37 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
905.37 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Orkaitė ELECTROLUX COB8S39WZVisą VASARĄ nemokamas pristatymas nuo 300 €! Lizingas 3 mėn. be pabrangimo! |
|
979.00 €
|
B магазин 24take.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 17:26
! Сообщить об ошибке| Марка | ELECTROLUX |
| Категория | Духовые шкафы |
| Продукт код | 7332543988563 |
| Gamintojo kodas | - |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | - |
| Energijos klasė | a++ |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė |
| Orkaitės tipas | garinė |
| Galia | 3500w |
| Aukštis | 59.4cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 56.7cm |
| Svoris | -kg |
| Orkaitės tūris | 70l |
| Orkaitės valdymas | sensorinis |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | + |
| Orkaitės durų stiklai | 3vnt. |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Grilis | + |
| Grilio galia | -kw |
| Vidaus danga | antracitinis emalis |
| LCD ekranas | + |
| Apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis ir apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis kaitinimas | + |
| Ventiliatorius | + |
| Konvekcija | + |
| Aušinimo ventiliatorius | + |
| Kita informacija | Įsmeigiamas termometras |
| Maks. kaitinimo temperatūra (°C) | - |
| Gaminimo garuose funkcija | - |
| Показать больше | |


































