Kaitlentė Electrolux CIT61443 цена
Kaitlentė Electrolux CIT61443 цена
Induction hob CIT61443 slim H2H |
|
362.75 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
362.75 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Electrolux Hob Electrolux CIT61443 |
|
363.36 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
363.36 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Electrolux CIT61443 Integruota zonos indukcinė kaitlentė, 4 zona (-os) |
|
368.96 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
368.96 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Electrolux Indukcinė Kaitlentė Cit61443 |
|
507.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
507.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 19:34
! Сообщить об ошибке| Марка | ELECTROLUX |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 7332543622528 |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | 2vnt. |
| Tipas | indukcinė kaitlentė |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 7350w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 4.4cm |
| Plotis | 59cm |
| Gylis | 52cm |
| Svoris | 10.78kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | - |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinio užvirinimo funkcija | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | + |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Purkštukai suskystintoms dujoms | - |
| Показать больше | |


































