Karšto oro gruzdintuvė Eldom FR35 цена
Karšto oro gruzdintuvė Eldom FR35 цена
Karšto oro gruzdintuvė Eldom FR35, aukso sp./juoda sp., 1300 W, 3.5 lKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 45.9 € |
|
37.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Karšto oro gruzdintuvė Eldom FR35, aukso sp./juoda sp., 1300 W, 3.5 lKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 45.9 € |
|
37.90 €*
|
B магазин 1a.lt |
Eldom FR35 Fritto Black10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
37.90 €
12-13 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 12-13 раб. дн. |
37.90 €
12-13 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 12-13 раб. дн. |
Eldom FRITTOKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 69.8 € |
|
37.90 €*
|
B магазин pigu.lt |
Gruzdintuvė Eldom FR35 Fritto juoda |
|
46.99 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
46.99 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-18 14:01
! Сообщить об ошибке| Марка | ELDOM |
| Категория | Фритюрницы |
| Продукт код | 5908277388188 |
| Tipas | karšto oro gruzdintuvė |
| Talpa | 3.5l |
| Krepšelio talpa | 3.5kg |
| Reguliuojamas termostatas | + |
| Valdymas | mechaninis |
| Galia | 1300w |
| Indikacinė temperatūros lemputė | + |
| Skaitmeninis laikmatis | - |
| Neįkaistantis korpusas | + |
| Žiūrėjimo langelis | - |
| Aukštis | 30.6cm |
| Plotis | 32cm |
| Gylis | 24.4cm |
| Svoris | 1.6kg |
| Kita informacija | apsauga nuo perkaitimo |
| Korpusas | plastikas |
| Savybės | temperatūros valdymas |
| Показать больше | |




























