Monitorius Eizo S1934H цена
Monitorius Eizo S1934H цена
EIZO FlexScan 19 S1934H-BK LED Monitorбольше |
|
323.95 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
323.95 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Monitorius EIZO FlexScan S1934H 48,3 cm (19") 1280 x 1024 pikseliai SXGA LED Pilkaбольше |
|
338.11 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
338.11 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
EIZO 48.3cm (19") S1934H-GY 5:4 DVI+DP LED IPS Lift bl. | S1934H-GY | 499504.. |
|
341.85 €
|
B магазин enter24.eu |
Eizo FlexScan S1934 - 19" - IPS - Black |
|
344.99 €
19 раб. дн.
Срок доставки: 19 раб. дн. |
344.99 €
19 раб. дн.
Срок доставки: 19 раб. дн. |
Monitor EIZO FlexScan S1934H 48cm (19") IPS Black - 1280x1024, 250cd/m², 1000:1больше |
|
357.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
357.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Eizo FlexScan S1934H-GY 19" IPS 5:4 Gray monitorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 60.22 eur/mėn больше |
|
361.34 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
361.34 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
EIZO FlexScan S1934H-GY LED display 48,3 cm (19") 1280 x 1024 pikseliai SXGA Pilkaбольше |
|
371.18 €
|
B магазин senetic.lt |
"EIZO 48.3cm (19"") S1934H-BK 5:4 DVI+DP LED IPS Lift bl."Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo больше |
|
378.74 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
378.74 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Eizo FlexScan S1934H-GY LED display 48.3 cm (19") 1280 x 1024 pixels SXGA Grey |
|
381.54 €
|
B магазин baitukas.lt |
"EIZO 48.3cm (19"") S1934H-BK 5:4 DVI+DP LED IPS Lift bl."Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
401.46 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
401.46 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 10:13
! Сообщить об ошибке| Марка | EIZO |
| Категория | Мониторы |
| Продукт код | 4995047049227 |
| Įstrižainė | 19" ~48.2cm |
| Maksimali raiška | 1280 x 1024 |
| LCD tipas | IPS |
| Vaizdo jungtis | DVI, DisplayPort (DP), D-Sub |
| Kitos jungtys | Audio-in, Išvestis |
| Įmontuotos garso kolonėlės | + |
| TV priėmimo galimybė | - |
| TV imtuvai | Nėra |
| Tipas | IPS |
| Ryškumas | 250cd/m² |
| Atnaujinimo dažnis | 61Hz |
| Reakcijos laikas | 14ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178 |
| Vaizdo proporcijos | 5:4 |
| Maks. skleistinės dažnis (V x H) | 60 |
| Taško dydis | 0.293mm |
| Lenktas ekranas | - |
| Jutiklinis ekranas | - |
| Montavimo tipas | Yra |
| Komplekte yra kabeliai | D-Sub kabelis, Maitinimo laidas, Garso kabelis |
| Monitoriaus spalva | Juoda |
| Svoris | 3.8kg |
| Integruota Web kamera | - |
| Mikrofonas | - |
| Korpusas | Nukreipimo kampo reguliavimas, Aukščio reguliavimas, Sukimo kampo reguliavimas |
| Aukštis | 50.7cm |
| Plotis | 40.5cm |
| Gylis | 20.5cm |
| Palaikomos technologijos | Plug & Play, OSD |
| Energijos klasė | C |
| Žaidimų monitorius | - |
| Показать больше | |






























