Monitorius Eizo EV2785 цена
Monitorius Eizo EV2785 цена
Eizo FlexScan EV2785 - 27" 16:9 - 4K IPS - Blackбольше |
|
689.99 €
19 раб. дн.
Срок доставки: 19 раб. дн. |
689.99 €
19 раб. дн.
Срок доставки: 19 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2024-12-09 22:53
! Сообщить об ошибке| Марка | EIZO |
| Категория | Мониторы |
| Продукт код | 4995047051855 |
| Įstrižainė | 27'' ~69cm |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 |
| LCD tipas | ips |
| Vaizdo jungtis | hdmi, displayport (dp), usb-c |
| Kitos jungtys | mini-jack |
| Įmontuotos garso kolonėlės | + |
| TV priėmimo galimybė | - |
| TV imtuvai | nėra |
| Tipas | ips |
| Ryškumas | 350cd/m² |
| Atnaujinimo dažnis | -hz |
| Reakcijos laikas | 5ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178 |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Taško dydis | 0.155mm |
| Lenktas ekranas | - |
| Jutiklinis ekranas | - |
| Komplekte yra kabeliai | hdmi kabelis, displayport kabelis, maitinimo laidas, laidas usb type-c |
| Monitoriaus spalva | balta |
| Svoris | 8.2kg |
| Integruota Web kamera | - |
| Mikrofonas | - |
| Korpusas | nukreipimo kampo reguliavimas, aukščio reguliavimas, sukimo kampo reguliavimas, pasukamas monitoriaus pagrindas |
| Aukštis | 36.7 - 54.5cm |
| Plotis | 61.1cm |
| Gylis | 23cm |
| Palaikomos technologijos | led backlight, osd, srgb, 4k, color mode, auto ecoview |
| Energijos klasė | g |
| Žaidimų monitorius | - |
| Показать больше | |































