Monitorius Eizo EV2795 цена
Monitorius Eizo EV2795 цена
Monitorius Eizo EV2795, IPS, 60 Hz, 27"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 799 € больше |
|
699.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
EIZO FlexScan EV2795-BK LED display 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pikseliai Quad HD ..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 780.59 € |
|
712.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
EIZO FlexScan EV2795-WT- 27'' | IPS | QHD | EV2795-WT | 4995047056645больше |
|
637.30 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Eizo FlexScan EV2795-WT kompiuterio monitorius 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pikseli..больше |
|
644.06 €
|
B магазин percte.eu |
EIZO FlexScan EV2795-WT- 27'' | IPS | QHD | EV2795-WT | 4995047056645больше |
|
655.80 €
|
B магазин enter24.eu |
Eizo FlexScan EV2795-BK 68,5cm (27) WQHD IPS Monitor DP/HDMI/USB-C Pivot HVбольше |
|
657.60 €
|
B магазин smartech.ee |
EIZO EV2795, 27" EV2795-BKбольше |
|
671.66 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
671.66 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
Eizo FlexScan EV2795-BK 27" IPS 16:9 monitorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 112.30 eur/mėn больше |
|
673.79 €
11-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 11-12 раб. дн. |
673.79 €
11-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 11-12 раб. дн. |
Monitorius EIZO FlexScan EV2795-BK- 27'' | IPS | QHDбольше |
|
677.10 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
677.10 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
EIZO FlexScan EV2795-WT LED display 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD Whiteбольше |
|
689.62 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
689.62 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Monitorius Eizo EV2795, IPS, 60 Hz, 27"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 799 € больше |
|
699.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Monitorius Eizo EV2795, IPS, 60 Hz, 27"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 799 € больше |
|
699.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
EIZO FlexScan EV2795 - Blackбольше |
|
699.00 €
19 раб. дн.
Срок доставки: 19 раб. дн. |
699.00 €
19 раб. дн.
Срок доставки: 19 раб. дн. |
Monitor EIZO FlexScan EV2795 27IN IPS Black - 2560x1440 350 cd/qm 1000:1больше |
|
701.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
701.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
EIZO FlexScan EV2795-BK LED display 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pikseliai Quad HD ..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 780.59 € |
|
712.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
"EIZO 68.0cm (27"") EV2795-BK 16:9 HDMI+DP+USB-C IPS black"Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo больше |
|
737.87 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
737.87 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
EIZO FlexScan EV2795-BK LED display 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pikseliai Quad HD ..больше |
|
741.37 €
|
B магазин senetic.lt |
EIZO FlexScan EV2795-BK LED display 68.6 cm (27") 2560 x 1440 pixels Quad HD Black |
|
743.06 €
|
B магазин fortakas.lt |
Eizo FlexScan EV2795-BK LED display 68.6 cm (27") 2560 x 1440 pixels Quad HD Blackбольше |
|
748.53 €
|
B магазин baitukas.lt |
EIZO FlexScan EV2795-BK LED display 68.6 cm (27") 2560 x 1440 pixels Quad HD Blackбольше |
|
776.78 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
776.78 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
"EIZO 68.0cm (27"") EV2795-BK 16:9 HDMI+DP+USB-C IPS black"Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
782.14 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
782.14 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 18:06
! Сообщить об ошибке| Марка | EIZO |
| Категория | Мониторы |
| Продукт код | 4995047056638 |
| Gamintojo kodas | ev2795-bk |
| Įstrižainė | -" |
| Maksimali raiška | 2560 x 1440 |
| Ekrano tipas | ips |
| Jungtis | hdmi, displayport (dp), lan |
| Įmontuotos garso kolonėlės | + |
| TV priėmimo galimybė | - |
| TV imtuvai | - |
| Kontrastas | 1000:1 |
| Ryškumas | 350 cd/m²cd/m² |
| Rekomenduojama raiška | 2560 x 1440 |
| Atnaujinimo dažnis | -hz |
| Reakcijos laikas | 5ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178° |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Lenktas ekranas | - |
| Jutiklinis ekranas | - |
| USB jungčių skaičius | 5vnt. |
| Montavimo tipas | 100 x 100 |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Matmenys | (wxhxd) su stovu: 611 x 369 x 230 mm; be stovo: 611 x 357 x 56 mm |
| Svoris | 8.5kg |
| Kolonėlės | 2 x 1 w |
| Integruota Web kamera | - |
| Mikrofonas | - |
| Aukštis | 54.5cm |
| Plotis | 61.1cm |
| Gylis | 23cm |
| Energijos klasė | d |
| Žaidimų monitorius | - |
| Savybės | Įmontuoti garsiakalbiai |
| Tipas | monitorius, didelis monitorius |
| Показать больше | |














































