Monitorius Eizo EV2460 цена
Monitorius Eizo EV2460 цена
Monitorius Eizo EV2460-WT, IPS, FHD, 23.8"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 389 € больше |
|
359.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Eizo EV2460-WTKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 387.99 € |
|
379.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Monitorius EIZO EV2460EN 23.8" IPS 16:9 1920X1080 SPEAKERS (Baltas)больше |
|
310.89 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
310.89 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
EIZO FlexScan EV2460 blackбольше |
|
310.99 €
19 раб. дн.
Срок доставки: 19 раб. дн. |
310.99 €
19 раб. дн.
Срок доставки: 19 раб. дн. |
EIZO FlexScan EV2460-WT computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full ..больше |
|
325.50 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
325.50 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Eizo EV2460-WT (60.47 cm (23.8 Zoll), wei, FullHD, IPS, 60 Hz, HDMI)больше |
|
328.75 €
|
B магазин smartech.ee |
Eizo EV2460-WT (60.47 cm (23.8 Zoll), weiß, FullHD, IPS, 60 Hz, HDMI) | EV2460-W.. |
|
329.95 €
|
B магазин enter24.eu |
Eizo FlexScan EV2460-WT kompiuterio monitorius 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 pikse.. |
|
332.13 €
|
B магазин percte.eu |
EIZO FlexScan/EV2460-WT/23,8"/IPS/FHD/60 Hz/5 ms/biela/5R | EV2460-WT | 49950470.. |
|
332.30 €
|
B магазин b2cshop.eu |
EIZO EV2460, 24" EV2460-WT |
|
349.38 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
349.38 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
Eizo FlexScan EV2460-WT 23.8 IPS 16:9 White monitorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 59.83 eur/mėn |
|
358.99 €
10-11 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 10-11 раб. дн. |
358.99 €
10-11 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 10-11 раб. дн. |
Monitorius Eizo EV2460-WT, IPS, FHD, 23.8"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 389 € больше |
|
359.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Monitorius Eizo EV2460-WT, IPS, FHD, 23.8"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 389 € больше |
|
359.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
EIZO FlexScan EV2460-WT LED display 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 pikseliai „Full ..больше |
|
370.67 €
|
B магазин senetic.lt |
Eizo EV2460-WTKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 387.99 € |
|
379.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Eizo FlexScan EV2460-WT computer monitor 60.5 cm (23.8") 1920 x 1080 pixels Full.. |
|
380.26 €
|
B магазин baitukas.lt |
Eizo FlexScan EV2460-WT- 24'' | IPS | Full HDPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
391.64 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
391.64 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
EIZO FlexScan EV2460-WT LED display 60.5 cm (23.8") 1920 x 1080 pixels Full HD W.. |
|
391.89 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
391.89 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Eizo FlexScan EV2460-WT- 24'' | IPS | Full HDIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
415.14 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
415.14 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 21:09
! Сообщить об ошибке| Марка | EIZO |
| Категория | Мониторы |
| Продукт код | 4995047055297 |
| Įstrižainė | 23.8" |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ekrano tipas | ips |
| Jungtis | hdmi, dvi, displayport (dp) |
| Kitos jungtys | audio out, audio-in |
| Įmontuotos garso kolonėlės | + |
| TV priėmimo galimybė | - |
| TV imtuvai | - |
| Kontrastas | 1000:1 |
| Ryškumas | 250cd/m² |
| Rekomenduojama raiška | 1920 x 1080 |
| Atnaujinimo dažnis | 60hz |
| Reakcijos laikas | 5ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178 |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Taško dydis | 0.275mm |
| Lenktas ekranas | - |
| Jutiklinis ekranas | - |
| USB jungčių skaičius | 4vnt. |
| Montavimo tipas | 100 x 100 |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Svoris | 6.2kg |
| Distancinio valdymo galimybė | - |
| Kolonėlės | 2 x 1 w |
| Integruota Web kamera | - |
| Mikrofonas | - |
| Korpusas | kensington lock |
| Aukštis | 47.4cm |
| Plotis | 53.8cm |
| Gylis | 23.3cm |
| Palaikomos technologijos | osd, srgb, color mode, auto ecoview |
| Energijos klasė | b |
| Žaidimų monitorius | - |
| Komplektacija | stovas |
| Savybės | Įmontuoti garsiakalbiai |
| Tipas | monitorius |
| Показать больше | |


















































