Monitorius Eizo EV2457 цена
Monitorius Eizo EV2457 цена
Eizo FlexScan EV2457 24.1" - Whiteбольше |
|
511.99 €
19 раб. дн.
Срок доставки: 19 раб. дн. |
511.99 €
19 раб. дн.
Срок доставки: 19 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2024-12-09 22:53
! Сообщить об ошибке| Марка | EIZO |
| Категория | Мониторы |
| Продукт код | 4995047053804 |
| Gamintojo kodas | ev2480-bk |
| Įstrižainė | 24.1" |
| Maksimali raiška | 1920 x 1200 |
| Ekrano tipas | ips |
| Jungtis | hdmi, dvi, displayport (dp) |
| Kitos jungtys | audio out, audio-in |
| Įmontuotos garso kolonėlės | + |
| TV priėmimo galimybė | - |
| TV imtuvai | - |
| Kontrastas | 1000:1 |
| Ryškumas | 350cd/m² |
| Rekomenduojama raiška | 1920 x 1080 |
| Atnaujinimo dažnis | 76hz |
| Reakcijos laikas | 5ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178 |
| Vaizdo proporcijos | 16:10 |
| Taško dydis | 0.27mm |
| Lenktas ekranas | - |
| Jutiklinis ekranas | - |
| USB jungčių skaičius | 5vnt. |
| Montavimo tipas | + |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Kita informacija | flicker free technologija, low blue light, „ecoview“ aplinkos šviesos jutiklis, usb-c dokavimo funkcija |
| Komplekte yra kabeliai | usb kabelis, displayport kabelis, maitinimo laidas |
| Svoris | 5.8kg |
| Kolonėlės | 2 x 1 w |
| Integruota Web kamera | - |
| Mikrofonas | - |
| Korpusas | nukreipimo kampo reguliavimas, aukščio reguliavimas, sukimo kampo reguliavimas, nuimamas pagrindas |
| Aukštis | 35.3cm |
| Plotis | 53.1cm |
| Gylis | 19cm |
| Palaikomos technologijos | led backlight, osd, auto ecoview |
| Energijos klasė | d |
| Žaidimų monitorius | - |
| Tipas | monitorius |
| Показать больше | |



























