Einhell TC-VC 1930 SA цена
Einhell TC-VC 1930 SA цена
TC-VC 1930 A, Nass-/Trockensauger (rot/schwarz)больше |
|
111.54 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
111.54 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Einhell TH-VC 1930 SA 30 L Būgninis siurblys Sausas ir drėgnas 2000 W Bemaišis |
|
124.74 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
124.74 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 00:28
! Сообщить об ошибке| Марка | EINHELL |
| Категория | Промышленные пылесосы |
| Продукт код | 4006825584356 |
| Tipas | tradiciniai siurbliai, dulkių siurbliai su dulkių maišu |
| Galia | 1500w |
| Įsiurbimo galia | -w |
| Maitinimas | tinklas |
| Galios reguliavimas ant korpuso | + |
| Galios reguliavimas ant rankenos | - |
| 360° sukiojama žarna | + |
| Vamzdis | polipropileno |
| Teleskopinis vamzdis | + |
| Dulkių rinktuvo tipas | dulkių maišas |
| Aukštis | 55cm |
| Plotis | 39cm |
| Gylis | 40cm |
| Svoris | 3.27kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 30l |
| Dulkių talpos užsipildymo indikatorius | - |
| HEPA filtras | - |
| Micro filtras | - |
| Drėgnas siurbimas | + |
| Antgaliai | 2 |
| Automatinis laido suvyniojimas | - |
| Guminiai ratukai | - |
| Maksimalus triukšmo lygis | 80db |
| Plovimo funkcija | + |
| Показать больше | |



































