Einhell GP-CM 36/47 S HW Li цена
Einhell GP-CM 36/47 S HW Li цена
Einhell Professional cordless lawnmower GP-CM 36/47 S Li BL, 36Volt (2x18Volt) (.. |
|
648.81 €
|
B магазин smartech.ee |
Einhell GP-CM 36/47 S Li BL akumuliatorinė vejapjovė žolei pjauti savaeigė 47cm .. |
|
662.90 €
|
B магазин inserv.lt |
Einhell Professional Akku-Rasenmäher GP-CM 36/47 S Li BL, 36Volt (2x18Volt) (rot.. |
|
689.50 €
|
B магазин enter24.eu |
Professional Akku-Rasenmäher GP-CM 36/47 S Li BL, 36Volt (2x18Volt) rot/schwarz,.. |
|
719.59 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
719.59 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Einhell GP-CM 36/47 S Li BL akumuliatorinė vejapjovė žolei pjauti savaeigė 47cm ..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 878.85 € |
|
764.22 €*
|
B магазин pigu.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-29 20:46
! Сообщить об ошибке| Марка | EINHELL |
| Категория | Аккумуляторные газонокосилки |
| Продукт код | 4006825671650 |
| Vejapjovės, žoliapjovės tipas | akumuliatorinės vejapjovės |
| Eiga | savaeigė |
| Pjovimo plotis | 47cm |
| Min. pjovimo aukštis | 25mm |
| Max. pjovimo aukštis | 80mm |
| Pjovimo padėtys | 9 |
| Žolės surinkimo krepšio talpa | 65l |
| Žolės surinkimas | + |
| Žolės šoninis išmetimas | - |
| Žolės smulkinimas | + |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Korpusas | plastikinis |
| Svoris | 29.3kg |
| Показать больше | |






















