Einhell GP-CM 36/450 цена
Einhell GP-CM 36/450 цена
Professional Akku-Rasenmäher GP-CM 36/450 3413292 (rot/schwarz, 2x Li-Ionen Akku.. |
|
320.83 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
320.83 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Einhell Professional Akku-Rasenmher GP-CM 36/450 3413292 (rot/schwarz, 2x Li-Ion.. |
|
320.85 €
|
B магазин smartech.ee |
Einhell Professional Akku-Rasenmäher GP-CM 36/450 3413292 (rot/Black, 2x Li-Ione.. |
|
363.40 €
|
B магазин enter24.eu |
Akumuliatorinė vejapjovė Einhell GP-CM 36/450, 38 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 539 € |
|
389.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Akumuliatorinė vejapjovė Einhell GP-CM 36/450, 38 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 539 € |
|
389.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-31 16:38
! Сообщить об ошибке| Марка | EINHELL |
| Категория | Аккумуляторные газонокосилки |
| Продукт код | 4006825672961 |
| Vejapjovės, žoliapjovės tipas | akumuliatorinės vejapjovės |
| Eiga | nesavaeigė |
| Pjovimo plotis | 38cm |
| Min. pjovimo aukštis | 25mm |
| Max. pjovimo aukštis | 75mm |
| Pjovimo padėtys | 6 |
| Žolės surinkimo krepšio talpa | 45l |
| Žolės surinkimas | + |
| Žolės šoninis išmetimas | - |
| Žolės smulkinimas | - |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Korpusas | plastikinis |
| Svoris | 15.46kg |
| Показать больше | |




















