Einhell GE-CM 36/33 Li цена
Einhell GE-CM 36/33 Li цена
Akumuliatorinė žoliapjovė Einhell GE-CMKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 332.95 € |
|
297.86 €*
|
B магазин pigu.lt |
Akumuliatorinė vejapjovė Einhell GE-CM 36/33 Li, 33 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 369 € |
|
297.87 €*
|
B магазин senukai.lt |
Akumuliatorinė žoliapjovė Einhell GE-CM 36/33 Li (2x2,5Ah), 2 vnt.kroviklių ir 2.. |
|
235.00 €
|
B магазин derekis.lt |
Einhell akumuliatoorinė vejapjovė GE-CM 36/33 Li 2x18V 2x2,5Ah |
|
240.39 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
240.39 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
Einhell Akku-Rasenmher GE-CM 36/33 Li (rot/schwarz, 2x Li-Ionen Akku 2,5Ah) |
|
246.68 €
|
B магазин smartech.ee |
Akku-Rasenmäher GE-CM 36/33 Li (rot/schwarz, 2x Li-Ionen Akku 2,5Ah) |
|
253.29 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
253.29 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Akumuliatorinė žoliapjovė Einhell GE-CMKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 332.95 € |
|
297.86 €*
|
B магазин pigu.lt |
Akumuliatorinė vejapjovė Einhell GE-CM 36/33 Li, 33 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 369 € |
|
297.87 €*
|
B магазин senukai.lt |
Akumuliatorinė vejapjovė Einhell GE-CM 36/33 Li, 33 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 369 € |
|
297.87 €*
|
B магазин 1a.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 16:30
! Сообщить об ошибке| Марка | Einhell |
| Категория | Аккумуляторные газонокосилки |
| Продукт код | 4006825645002 |
| Vejapjovės, žoliapjovės tipas | akumuliatorinės vejapjovės |
| Eiga | nesavaeigė |
| Galingumas | -w |
| Galia | -ag |
| Darbinis tūris | -cm³ |
| Akumuliatoriaus įtampa | -v |
| Akumuliatoriaus talpa | -ah |
| Pjovimo plotis | 33cm |
| Min. pjovimo aukštis | 25mm |
| Max. pjovimo aukštis | 65mm |
| Pjovimo padėtys | 5 |
| Žolės surinkimo krepšio talpa | 30l |
| Žolės surinkimas | + |
| Žolės šoninis išmetimas | - |
| Žolės smulkinimas | - |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Korpusas | plastikinis |
| Svoris | 11.6kg |
| Rekomenduojamas pjovimo plotas (iki) | -m² |
| Funkcijos | galinis išmetimas, Žolės surinkimas |
| Показать больше | |






















