Einhell GP-CM 36/41 Li solo цена
Einhell GP-CM 36/41 Li solo цена
Akumuliatorinė vejapjovė Einhell Gp-cm 36/41 Li-solo, 41cm, 50lTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
336.28 €
|
B магазин pigu.lt |
Akumuliatorinė vejapjovė Einhell GP-CM 36/41 Li – Solo; 2x18 V (be akumuliatoria.. |
|
348.90 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
348.90 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
Einhell KOSIARKA AKUMULATOROWA GP-CM 36/41 Li solo 3413275 | 4006825652093 | 400.. |
|
256.65 €
|
B магазин multo.eu |
Akumuliatorinė vejapjovė Einhell GP-CM 36/41 Li solo 3413275 | 4006825652093 | 4.. |
|
318.15 €
|
B магазин enter24.eu |
Akumuliatorinė vejapjovė Einhell Gp-cm 36/41 Li-solo, 41cm, 50lTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
336.28 €
|
B магазин pigu.lt |
Akumuliatorinė vejapjovė Einhell GP-CM 36/41 Li – Solo; 2x18 V (be akumuliatoria.. |
|
348.90 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
348.90 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
Akumuliatorinė vejapjovė Einhell GP-CM 36/41 Li solo, 41 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 419 € |
|
349.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-20 09:56
! Сообщить об ошибке| Марка | EINHELL |
| Категория | Аккумуляторные газонокосилки |
| Продукт код | 4006825652093 |
| Vejapjovės, žoliapjovės tipas | akumuliatorinės vejapjovės |
| Eiga | nesavaeigė |
| Variklis | be šepetėlių |
| Galingumas | neturiw |
| Galia | -ag |
| Darbinis tūris | -cm³ |
| Akumuliatoriaus įtampa | 18v |
| Akumuliatoriaus talpa | -ah |
| Pjovimo plotis | 41cm |
| Min. pjovimo aukštis | 25mm |
| Max. pjovimo aukštis | 75mm |
| Pjovimo padėtys | 6 |
| Žolės surinkimo krepšio talpa | 50l |
| Žolės surinkimas | + |
| Žolės šoninis išmetimas | - |
| Žolės smulkinimas | - |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Korpusas | aliumininis |
| Svoris | 15kg |
| Rekomenduojamas pjovimo plotas (iki) | -m² |
| Kolekcija | power x-change |
| Funkcijos | Žolės surinkimas |
| Показать больше | |






















