Edifier W200T Mini цена
Edifier W200T Mini цена
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
| Марка | EDIFIER |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 6923520243310 |
| Tipas | belaidės ausinės |
| Nešiojimo būdas | Į ausis įkišamos |
| Jungties tipas | wireless |
| Mikrofonas | integruotas |
| Triukšmo slopinimas | enc (skambučiams) |
| Funkcijos | mikrofonas, triukšmo slopinimas, spartusis įkrovimas |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 13mm |
| Pakuotės turinys | vartotojo vadovas, ausinės |
| Palaikomos technologijos | hfp, aptx, a2dp |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | 10m |
| Konstrukcija | Įstatomos ausinės |
| Įkroviklis komplektacijoje | - |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | - |
| Показать больше | |

















