Kaitlentė Edesa EVT-6421 цена
Kaitlentė Edesa EVT-6421 цена
Edesa EVT-6421Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 299.0 € |
|
169.48 €*
|
B магазин pigu.lt |
Edesa EVT-6421 X |
|
162.44 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
162.44 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Edesa EVT-6421 X kaitlentė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 28.25 eur/mėn |
|
169.48 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
169.48 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
Edesa EVT-6421Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 299.0 € |
|
169.48 €*
|
B магазин pigu.lt |
Kaitlentė Edesa EVT-6421 X |
|
169.48 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
169.48 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Edesa EVT-6421 X Juoda Įmontuoti Keraminis 4 zone(s) |
|
172.36 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
172.36 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Edesa EVT-6421 X |
|
173.94 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
173.94 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-02 22:50
! Сообщить об ошибке| Марка | EDESA |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 3786511900844 |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | keraminė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklas |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 6500w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 6.7cm |
| Plotis | 59cm |
| Gylis | 52cm |
| Matmenys | 6.7 x 59 x 52cm |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 9 |
| Likutinės šilumos indikatorius | - |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | - |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | - |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Kita informacija | stiklo keramikos paviršius, jutiklinis valdymas, likutinės šilumos indikatorius. |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | su rėmu |
| Purkštukai suskystintoms dujoms | - |
| Palaikomos technologijos | automatinis išjungimas |
| Показать больше | |























