Dreame L50 Pro Ultra цена
Dreame L50 Pro Ultra цена
Dulkių siurblys - robotas Dreame L50 PRO ULTRA, aukso sp./balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 899 € |
|
799.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
799.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Dreame L50 Pro Ultra Robot Vacuum Cleaner | 6977328064448 | 6977328064448 |
|
642.45 €
|
B магазин multo.eu |
Dreame L50 Pro Ultra Robot Vacuum Cleaner White EU | 6977328064448 | 6977328064448 |
|
643.10 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Robot sprzątający Dreame L50 Pro Ultra | 6977328064448 | 6977328064448 |
|
666.65 €
|
B магазин enter24.eu |
Dreame L50 PRO Ultra White RLL84CE dulkių siurblys10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 71.00 eur/mėn |
|
709.99 €
16-17 раб. дн.
Стоимость доставки: 7.99 € Срок доставки: 16-17 раб. дн. |
709.99 €
16-17 раб. дн.
Стоимость доставки: 7.99 € Срок доставки: 16-17 раб. дн. |
DREAME L50 Pro Ultra (white, with retractable VersaLift sensor)больше |
|
738.20 €
|
B магазин smartech.ee |
Dreame L50 Pro Ultra, Robot vacuum cleaner - white, with einfahrbarem VersaLift-.. |
|
756.99 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
756.99 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
Vacuum Dreame L50 Pro Ultra - White |
|
776.22 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
776.22 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Dulkių siurblys - robotas Dreame L50 PRO ULTRA, aukso sp./balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 899 € |
|
798.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
798.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Dulkių siurblys - robotas Dreame L50 PRO ULTRA, aukso sp./balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 899 € |
|
799.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
799.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Robotas dulkių siurblys Dreame L50 PRO Ultra, 19 500 Pa, baltas (šlapiam/sausam .. |
|
975.00 €
|
B магазин rundman.lv |
Robotas Siurblys Dreame L50 Pro UltraGreitas pristatymas visoje Lietuvoje! Lizingas be pabrangimo iki 10 mėn. |
|
1159.00 €
|
B магазин lazyhouse.lt |
Robotas dulkių siurblys Dreame L50 Pro Ultra 6400 mAh |
|
1402.30 €
5-9 раб. дн.
Срок доставки: 5-9 раб. дн. |
1402.30 €
5-9 раб. дн.
Срок доставки: 5-9 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-27 10:26
! Сообщить об ошибке| Марка | DREAME |
| Категория | Пылесосы-роботы |
| Продукт код | 6977328064448 |
| Funkcijos | drėgnasis valymas, plovimo funkcija, išmanusis prietaisas, Įkrovimo stotelė, savaiminis išsivalymas, valdymas balsu, patalpos žemėlapio sudarymas, kliūčių aptikimas |
| Darbinis plotas, m2 | 200 |
| Įsiurbimo galia | 19500pa |
| Maitinimas | baterija |
| Plotis | 350cm |
| Dulkių rinktuvo talpa | 0.3l |
| Dulkių talpos užsipildymo indikatorius | + |
| HEPA filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | + |
| Vandens rezervuaro talpa | 80ml |
| Veikimo spindulys | neribotasm |
| Kita informacija | versalift dtof lidar navigacija, ai kamera (rgb + led), easyleap slenksčių įveikimas iki 4 cm, mopextend roboswing kraštų valymas, hyperstream duobrush plaukų surinkimas, karšto vandens plovimas ir karšto oro džiovinimas stotelėje |
| Maksimalus triukšmo lygis | 70db |
| Plovimo funkcija | su plovimo funkcija |
| Orientavimasis pagal žemėlapį | + |
| Automatinis išsivalymas | automatinis išsivalymas |
| Akumuliatoriaus tipas | li-ion |
| Akumuliatoriaus talpa | 6400mah |
| Maksimalus slenksčio aukštis | 4cm |
| Įkrovimo laikas | 4.5val |
| Akumuliatoriaus veikimo trukmė | 230min |
| Išmanus įrenginys | + |
| Показать больше | |

















































