Dreame L10S Ultra Gen2 цена
Dreame L10S Ultra Gen2 цена
Robotas Siurblys Dreame L10s Ultra Gen2Greitas pristatymas visoje Lietuvoje! Lizingas be pabrangimo iki 10 mėn. |
|
520.00 €
|
B магазин lazyhouse.lt |
Dulkių siurblys-robotas Dreame L10S Ultra Gen2 WhiteTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
528.32 €
|
B магазин pigu.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-21 09:31
! Сообщить об ошибке| Марка | DREAME |
| Категория | Пылесосы-роботы |
| Продукт код | 6976233677033 |
| Funkcijos | drėgnasis valymas, plovimo funkcija, išmanusis prietaisas, Įkrovimo stotelė, savaiminis išsivalymas, valdymas balsu, patalpos žemėlapio sudarymas, kliūčių aptikimas, Žemėlapių sudarymas keliuose aukštuose |
| Darbinis plotas, m2 | 140 |
| Įsiurbimo galia | 10000pa |
| Maitinimas | baterija |
| Aukštis | 9.7cm |
| Plotis | 35cm |
| Gylis | 35cm |
| Svoris | 4.3kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 4.5l |
| Dulkių talpos užsipildymo indikatorius | + |
| HEPA filtras | + |
| Micro filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | + |
| Vandens rezervuaro talpa | 3200ml |
| Veikimo spindulys | neribotasm |
| Kita informacija | mopextend roboswing technologija; šluostės pakėlimas 10,5 mm; dulkių maišelio talpa bazėje 3,2 l; automatinis ištuštinimas iki 75 dienų; bazės matmenys 457 × 340 × 590.5 mm; bazės svoris 8500 g |
| Maksimalus triukšmo lygis | -db |
| Filtrų tipas | epa |
| Plovimo funkcija | su plovimo funkcija |
| Orientavimasis pagal žemėlapį | + |
| Automatinis išsivalymas | automatinis išsivalymas |
| Akumuliatoriaus tipas | li-ion |
| Akumuliatoriaus talpa | 5200mah |
| Maksimalus slenksčio aukštis | 4cm |
| Įkrovimo laikas | 3val |
| Akumuliatoriaus veikimo trukmė | 240min |
| Išmanus įrenginys | + |
| Показать больше | |




















































