Doogee S98 цена
Doogee S98 цена
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
| Марка | Doogee |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Продукт код | 6924351624064 |
| Energijos klasė | - |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| Lietuvių kalba | - |
| WiFi | wi-fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | - |
| Ekrano tipas | tft ips |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.3 |
| Įbrėžimams atsparus ekranas | corning gorilla glass victus+ |
| Pagrindinė kamera | 64 + 20 + 8mpx |
| Priekinė kamera | 16mpx |
| Blykstė | dual-led flash, hdr, panorama |
| Filmavimo raiška | 1080p@60fps |
| Procesoriaus tipas | mediatek mt6779 helio p90 (12 nm) |
| Procesoriaus dažnis | octa-core 2.0 ghzghz |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 8000mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 256gb |
| Atminties kortelės tipas | microsd |
| Atminties kortelės talpa | up to 1000gb |
| Baterijos tipas | si/c li-ion |
| Baterijos talpa | 6000mah |
| Budėjimo laikas iki | -val. |
| Pokalbių laikas iki | -val. |
| Operacinė sistema | android |
| Versija | android 12 |
| Papildomos funkcijos | 4g, dual sim, nfc, pirštų antspaudų skaitytuvas, atsparumas drėgmei, greitasis įkrovimas, bevielis ikrovimas |
| Jungties tipas | otg |
| MP3 | + |
| Vandens atsparumo lygis | ip69 |
| Modelis | doogee s98 |
| Aukštis | 172mm |
| Plotis | 82mm |
| Gylis | 15.5mm |
| Svoris | -g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | Įkroviklis, telefonas, vartotojo instrukcija, kabelis, adata |
| Kita informacija | dual sim |
| Gamintojo spalva | wine red |
| Показать больше | |






















