DJI Mini 4K цена
DJI Mini 4K цена
Dronas DJI Mini 4KKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 303 € больше |
|
269.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
269.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
DJI Mini 4KKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 408.8 € |
|
269.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
DJI Mini 4K dronasGarantija 24 mėn. | Nemokamas lizingas 10 mėn. |
|
209.00 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.49 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
209.00 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.49 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
DJI Mini 4K dronasбольше |
|
209.00 €
23 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 23 раб. дн. |
209.00 €
23 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 23 раб. дн. |
Dronas DJI Mini 4K su RC-N1C valdymo pultuбольше |
|
209.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
209.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
DJI Mini 4K Dronas |
|
239.00 €
1-5 раб. дн.
Срок доставки: 1-5 раб. дн. |
239.00 €
1-5 раб. дн.
Срок доставки: 1-5 раб. дн. |
Dronas DJI Mini 4K CP.MA.00000798.01Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. |
|
259.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
259.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Dronas DJI Mini 4K CP.MA.00000798.01Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
269.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
269.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Dronas DJI Mini 4KKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 303 € больше |
|
269.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
269.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Dronas DJI Mini 4KKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 303 € больше |
|
269.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
269.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
DJI Mini 4KKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 408.8 € |
|
269.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
DJI Mini 4K 4 rotors Quadcopter 12 MP 3840 x 2160 pixels 2250 mAh Grey |
|
273.39 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
273.39 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
DJI Mini 4K dronas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 48.17 eur/mėn больше |
|
289.00 €
13-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 13-14 раб. дн. |
289.00 €
13-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 13-14 раб. дн. |
Dronas Dji Mini 4K UHDTurime parduotuvėje Kaune. Pristatymas Lietuvoje per 1-2 d.d. больше |
|
295.00 €
|
B магазин kinect.lt |
DJI Mini 4K |
|
299.45 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
299.45 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
DJI Mini 4K Fly More Combo |
|
309.00 €
19 раб. дн.
Срок доставки: 19 раб. дн. |
309.00 €
19 раб. дн.
Срок доставки: 19 раб. дн. |
DJI Mini 4K 4 rotoriai Keturių menčių sraigtasparnis 12 MP 3840 x 2160 pikseliai.. |
|
311.53 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
311.53 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
DJI Mini 4K Fly More Combo | CP.MA.00000797.01 |
|
416.45 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
416.45 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 18:06
! Сообщить об ошибке| Марка | DJI |
| Категория | Квадрокоптеры |
| Продукт код | 6941565980359 |
| Savybės | kamera, gps, skrydžio stabilizavimas |
| Tipas | mini dronas |
| Kamera | + |
| Kameros raiška | 12mpix |
| GPS | + |
| Maksimalus greitis | 57600m/h |
| Veikimo atstumas | 10000m |
| Skraidymo laikas | 31min. |
| Svoris | 249g |
| Skrydžio stabilizacija | + |
| Įtampa | -v |
| Valdymas | nuotolinio valdymo pultu |
| Celių technologija | li-polymer |
| Talpa | -mah |
| Apsauga nuo perkaitimo | + |
| Apsauga nuo per didelės iškrovos | + |
| Apsauga nuo perkrovos | + |
| Pažangi įkrovimo valdymo sistema | + |
| Akumuliatoriaus tipas | Įkraunama baterija |
| Darbinė temperatūra | 0 - 40 ºc |
| ON/OFF mygtukas su LED | + |
| Išmanus įrenginys | + |
| Показать больше | |





























































