DeWALT DCMWSP564N цена
DeWALT DCMWSP564N цена
DCMWSP564N-XJ DEWALT KOSIARKA 2x18V Z NAPĘDEM BEZ AKUMULATORÓW I ŁADOWARKI DCMWS.. |
|
598.90 €
|
B магазин meistrui.lt |
DCMWSP564N DeWALT 2x18V XR akumuliatorinė savaeigė žoliapjovėбольше |
|
599.00 €
|
B магазин irankisplius.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2025-11-09 06:56
! Сообщить об ошибке| Марка | DEWALT |
| Категория | Аккумуляторные газонокосилки |
| Продукт код | 5035048737675 |
| Vejapjovės, žoliapjovės tipas | akumuliatorinės vejapjovės |
| Eiga | nesavaeigė |
| Galingumas | -w |
| Galia | -ag |
| Darbinis tūris | -cm³ |
| Akumuliatoriaus įtampa | 36v |
| Akumuliatoriaus talpa | -ah |
| Pjovimo plotis | 53cm |
| Min. pjovimo aukštis | 30mm |
| Max. pjovimo aukštis | 99mm |
| Pjovimo padėtys | 6 |
| Žolės surinkimo krepšio talpa | 55l |
| Žolės surinkimas | + |
| Žolės šoninis išmetimas | + |
| Žolės smulkinimas | + |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Korpusas | plastikinis |
| Svoris | 27.9kg |
| Rekomenduojamas pjovimo plotas (iki) | 1500m² |
| Funkcijos | galinis išmetimas, Šoninis išmetimas, mulčiavimas, Žolės surinkimas |
| Показать больше | |


























