Denver WCT-8020W цена
Denver WCT-8020W цена
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
| Марка | DENVER |
| Категория | Камеры видеонаблюдения |
| Продукт код | 5706751046698 |
| Įrašymo laikmena | micro sd iki 64 gb |
| Matmenys | 13.5 x 7.6 x 9 cm |
| Filmavimo raiška | 1080 |
| LCD ekrano įstrižainė | 2" |
| Didžiausias lęšio matymo kampas | 90° |
| Minimalus apšvietimas | automatinis |
| Wifi | + |
| Atsparumas vandeniui | ip65 |
| Kita informacija | maitinimas: 8 x aa baterijos |
| Svoris | 0.58kg |
| Pardavėjo šalis | lietuva |
| Показать больше | |
























