Monitorius Dell P1917S цена
Monitorius Dell P1917S цена
Monitorius Dell P1917S Black, IPS, 60 Hz, HD, 19"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 217.9 € |
|
191.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Dell P1917S 19" SXGA IPS 60Hz 250cd/m2 6msKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 220.59 € |
|
191.90 €*
|
B магазин pigu.lt |
Monitorius Dell Professional P1917S 19 " IPS HD 5:4 60 Hz 6 ms 1280 x 1.. |
|
212.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
"Dell" | Professional | P1917S | 19 " | IPS | HD | 5:4 | 60 Hz | 6 ms | 1280 x 1..Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
191.40 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
191.40 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Monitorius Dell 19 Monitor | P1917S | 19 " | IPS | HD | 5:4 | 60 Hz | 6 ms | 128..больше |
|
191.40 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
191.40 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Monitorius Dell P1917S Black, IPS, 60 Hz, HD, 19"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 217.9 € |
|
191.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Monitorius Dell P1917S Black, IPS, 60 Hz, HD, 19"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 217.9 € |
|
191.90 €*
|
B магазин 1a.lt |
Dell P1917S 19" SXGA IPS 60Hz 250cd/m2 6msKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 220.59 € |
|
191.90 €*
|
B магазин pigu.lt |
Dell | Professional | P1917S | 19 " | IPS | HD | 5:4 | 60 Hz | 6 ms | 1280 x 102.. |
|
194.93 €
|
B магазин enrike.lt |
Dell | Professional | P1917S | 19 " | IPS | HD | 5:4 | 60 Hz | 6 ms | 1280 x 102.. |
|
194.98 €
|
B магазин dellshop.lt |
Dell | Professional | P1917S | 19 " | IPS | HD | 5:4 | 60 Hz | 6 ms | 1280 x 102.. |
|
196.85 €
|
B магазин pirkpc.lt |
Dell | Professional | P1917S | 19 " | IPS | HD | 5:4 | 60 Hz | 6 ms | 1280 x 102.. |
|
196.85 €
|
B магазин vieni.lt |
Dell | Professional | P1917S | 19 " | IPS | HD | 5:4 | 60 Hz | 6 ms | 1280 x 102.. |
|
196.85 €
|
B магазин maziausiakaina.lt |
Dell | Professional | P1917S | 19 " | IPS | HD | 5:4 | 60 Hz | 6 ms | 1280 x 102.. |
|
196.85 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
196.85 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
DELL P1917S LED monitorius su IPS technologija | 19 colių | 1280x1024 | Kontrast.. |
|
196.89 €
|
B магазин skytech.lt |
Dell | Professional | P1917S | 19 " | IPS | HD | 5:4 | 60 Hz | 6 ms | 1280 x 102..Visas prekes turime vietoje. Galimas atsiėmimas iš karto po užsakymo! |
|
197.00 €
|
B магазин gameroom.lt |
Monitorius DELL P1917S, 48.3 cm (19"), 1280 x 1024 pixels, SXGA, LED, 8 ms, Black |
|
198.69 €
|
B магазин printera.lt |
Dell | Professional | P1917S | 19 " | IPS | HD | 5:4 | 60 Hz | 6 ms | 1280 x 102..больше |
|
198.77 €
|
B магазин smartech.ee |
Monitorius Dell Professional P1917S 19", IPS, HD, 1280 x 1024 pixels, 5:4, 6 ms,.. |
|
198.99 €
|
B магазин ogmina.lt |
Dell | Professional | P1917S | 19 " | IPS | HD | 5:4 | 60 Hz | 6 ms | 1280 x 102.. |
|
200.48 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
200.48 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Dell Professional P1917S 19 ", IPS, HD, 1280 x 1024 pixels, 5:4, 6 ms, 250 cd/m².. |
|
200.60 €
|
B магазин smartonly.eu |
Dell | Professional | P1917S | 19 " | IPS | HD | 5:4 | 60 Hz | 6 ms | 1280 x 102.. |
|
202.00 €
|
B магазин baitukas.lt |
"Dell" | Professional | P1917S | 19 " | IPS | HD | 5:4 | 60 Hz | 6 ms | 1280 x 1..Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
202.88 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
202.88 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Monitor Dell Professional P1917S 19 inch IPS SXGA 5:4 Ergonomic Business Displayбольше |
|
204.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
204.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Dell P1917S 19" LED 5:4 monitorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 34.36 eur/mėn |
|
206.13 €
13-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 13-14 раб. дн. |
206.13 €
13-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 13-14 раб. дн. |
Dell | Professional | P1917S | 19 " | IPS | HD | 5:4 | 60 Hz | 6 ms | 1280 x 102.. |
|
206.22 €
|
B магазин fortakas.lt |
Dell | Professional | P1917S | 19 " | IPS | HD | 5:4 | 60 Hz | 6 ms | 1280 x 102.. |
|
206.23 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
206.23 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Dell | Professional | P1917S | 19 " | IPS | HD | 5:4 | 60 Hz | 6 ms | 1280 x 102.. |
|
206.23 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
206.23 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Monitorius Dell Professional P1917S 19 " IPS HD 5:4 60 Hz 6 ms 1280 x 1.. |
|
212.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
DELL P Series P1917S kompiuterio monitorius 48,3 cm (19") 1280 x 1024 pikseliai .. |
|
222.16 €
|
B магазин senetic.lt |
Dell P1917S - LED-Monitor - 48.3 cm (19) (19 sichtbar) - 1280 x 1024 - IPS - 250.. |
|
233.96 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
233.96 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 13:57
! Сообщить об ошибке| Марка | DELL |
| Категория | Мониторы |
| Продукт код | 0884116366386 |
| Gamintojo kodas | 210-ajbg |
| Įstrižainė | 19" |
| Maksimali raiška | 1280 x 1024 |
| Ekrano tipas | ips |
| Jungtis | hdmi, vga, displayport (dp) |
| Kitos jungtys | plug & play |
| Įmontuotos garso kolonėlės | - |
| TV priėmimo galimybė | - |
| TV imtuvai | - |
| Kontrastas | 1000: 1 |
| Ryškumas | 250cd/m² |
| Rekomenduojama raiška | 1280 x 1024 |
| Atnaujinimo dažnis | 60hz |
| Reakcijos laikas | 6ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178° |
| Vaizdo proporcijos | 5:4 |
| Taško dydis | 0.293x0.293mm |
| Lenktas ekranas | - |
| Jutiklinis ekranas | - |
| USB jungčių skaičius | 5vnt. |
| Montavimo tipas | vesa 100 x 100 |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Kita informacija | flicker free technologija, low blue light, "dell display manager" palaikymas |
| Matmenys | 406 x 180 x 360 |
| Svoris | 5.13kg |
| Integruota Web kamera | - |
| Mikrofonas | - |
| Korpusas | reguliuojamas pavertimo kampas |
| Aukštis | 36.93-49.93cm |
| Plotis | 40.56cm |
| Gylis | 18cm |
| Palaikomos technologijos | osd, grūdinta anti-glare 3h danga |
| Energijos klasė | d |
| Žaidimų monitorius | - |
| Savybės | reguliuojama ekrano padėtis |
| Tipas | monitorius, mažas monitorius |
| Показать больше | |








































































