Monitorius Dell OptiPlex 7010 Plus цена
Monitorius Dell OptiPlex 7010 Plus цена
DELL OptiPlex 7010 MT Plus (YC5H6) |
|
852.20 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
852.20 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-29 01:52
! Сообщить об ошибке| Марка | DELL |
| Категория | Настольные компьютеры |
| Продукт код | 5397184800232 |
| Ilgis | 17.8 |
| Plotis | 3.6 |
| Aukštis | 18.2 |
| Korpuso medžiaga | Plienas |
| Garantija | 24 |
| Papildoma informacija | TPM 2.0 |
| Prekės svoris su pakuote | 3100 |
| Svoris | 1.07 |
| Procesoriaus tipas | Intel |
| Procesoriaus klasė | Intel® Core™ i7 |
| Procesoriaus modelis | Intel® Core™ i7-13700T |
| Procesoriaus branduoliai | 16 |
| Procesoriaus dažnis | 1.0 |
| Procesoriaus maksimalus dažnis | 4.90 |
| Operatyviosios atminties tipas | DDR5 |
| Operatyviosios atminties taktinis dažnis | 4800 |
| Operatyviosios atminties lizdų kiekis | 2 |
| Laisvų operatyviosios atminties lizdų kiekis | 1 |
| Laikmenos tipas | SSD |
| Vaizdo plokštės tipas | Intel |
| Vaizdo plokštės serija | UHD |
| Garso plokštės modelis | Integrated |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Įdiegtos operacinės sistemos versija | Windows 11 Pro |
| Palaikomos operacinės sistemos | Windows 10 |
| Integruotas mikrofonas | - |
| Optinis įrenginys | - |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | - |
| Kompiuterio tipas | Verslui |
| Modelis | OptiPlex 7010 Plus |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 16 GB |
| Maksimalus operatyviosios atminties kiekis (RAM) | 64 GB |
| Bendra kompiuterio atminties talpa | 512 GB |
| SSD disko talpa | 512 GB |
| Kietojo disko talpa (HDD) | – |
| Vaizdo plokštės atmintis | Dynamic |
| Palaikomos atminties kortelės | - |
| Jungtys | LAN |
| Pagrindinės plokštės modelis | Intel Q670 |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Tinklo plokštė | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Korpuso dydis | Micro Form Factor |
| Maitinimo bloko (PSU) modelis | PSU |
| Maitinimo bloko (PSU) galia | 130 |
| Vaizdo plokštės modelis | Intel UHD Graphics 770 |
| Pakuotės aukštis | 0.14 |
| Pakuotės plotis | 0.24 |
| Pakuotės ilgis | 0.5 |
| Atnaujintas | - |
| Показать больше | |











































