Gartraukis Cata TFH 6630 цена
Gartraukis Cata TFH 6630 цена
Cata TFH6630BK 405Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 262.0 € |
|
164.89 €*
|
B магазин pigu.lt |
Įmontuojamas gartraukis Cata TFH 6630 BK /A, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 257.9 € |
|
195.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
CATA | Gartraukis | TFH 6630 BK /A | Teleskopinis | Energijos vartojimo efektyvu.. |
|
164.89 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
164.89 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Cata TFH6630BK 405Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 262.0 € |
|
164.89 €*
|
B магазин pigu.lt |
CATA | Hood | TFH 6630 BK /A | Telescopic | Energy efficiency class A+ | Width 6.. |
|
187.06 €
|
B магазин smartech.ee |
Įmontuojamas gartraukis Cata TFH 6630 BK /A, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 257.9 € |
|
195.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Įmontuojamas gartraukis Cata TFH 6630 BK /A, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 257.9 € |
|
195.90 €*
|
B магазин 1a.lt |
CATA | Hood | TFH 6630 BK /A | Telescopic | Energy efficiency class A+ | Width 6.. |
|
204.95 €
2-3 раб. дн.
Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
204.95 €
2-3 раб. дн.
Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
CATA | Hood | TFH 6630 BK /A | Telescopic | Energy efficiency class A+ | Width 6.. |
|
208.10 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
208.10 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
CATA | Hood | TFH 6630 BK /A | Telescopic | Energy efficiency class A+ | Width 6.. |
|
208.11 €
|
B магазин maziausiakaina.lt |
CATA | Hood | TFH 6630 BK /A | Telescopic | Energy efficiency class A+ | Width 6.. |
|
208.11 €
|
B магазин pirkpc.lt |
CATA | Hood | TFH 6630 BK /A | Telescopic | Energy efficiency class A+ | Width 6.. |
|
208.11 €
|
B магазин vieni.lt |
CATA | Hood | TFH 6630 BK /A | Telescopic | Energy efficiency class A+ | Width 6.. |
|
209.37 €
|
B магазин etop.lt |
Cata | Hood | TFH 6630 BK /A | Telescopic | Energy efficiency class A+ | Width 6.. |
|
212.72 €
|
B магазин baitukas.lt |
CATA | Hood | TFH 6630 BK /A | Telescopic | Energy efficiency class A+ | Width 6.. |
|
218.02 €
|
B магазин elektrika.lv |
CATA | Hood | TFH 6630 BK /A | Telescopic | Energy efficiency class A+ | Width 6.. |
|
218.02 €
|
B магазин fortakas.lt |
CATA TFH 6630 BK Built-under Black A+ 605 m³/h |
|
220.20 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
220.20 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
CATA | Hood | TFH 6630 BK /A | Telescopic | Energy efficiency class A+ | Width 6.. |
|
237.89 €
|
B магазин skytech.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 17:28
! Сообщить об ошибке| Марка | Cata |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 8422248082396 |
| Tipas | sieninis gartraukis |
| Energijos sunaudojimas per metus | 20kwh |
| Energijos klasė | a+ |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 17.1 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | a |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | b |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 45 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | e |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 405m³/val. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 63db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | 0.41w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 6 |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | 2 |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 22.15cm |
| Plotis | 66cm |
| Gylis | 30cm |
| Valdymas | sensorinis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | led apšvietimas, plaunamas filtras, anglies filtrai užsakomi atskirai |
| Показать больше | |




































