Gartraukis Cata TFB-5160 цена
Gartraukis Cata TFB-5160 цена
Cata TFB-5160 BKKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 101.0 € |
|
83.30 €*
|
B магазин pigu.lt |
Garų surinktuvas CATA TFB-5160 BK Telescopic Energy efficiency class C Width.. |
|
99.90 €
|
B магазин topocentras.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 16:00
! Сообщить об ошибке| Марка | CATA |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 8422248102001 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | tfb-5160 bk |
| Energijos sunaudojimas per metus | 37kwh |
| Energijos klasė | c |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | e |
| Apšvietimo efektyvumas | 43.9lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 60.6 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | e |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 300m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 50db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 61db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Recirkuliacijos trauka | -m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 2 |
| Intensyvus greitis | + |
| Riebalų filtrai | 2 |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 22.5cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 29.7cm |
| Valdymas | mechaninis |
| Svoris | -kg |
| Matmenys | 297x595x225mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | led apšvietimas |
| Laido ilgis | -m |
| Показать больше | |
































