Gartraukis Cata GTPLUS45BK цена
Gartraukis Cata GTPLUS45BK цена
Cata GT-PLUS 45 BKKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 143.0 € |
|
108.72 €*
|
B магазин pigu.lt |
Garų surinktuvas CATA Hood GT-PLUS 45 BK /M Canopy Energy efficiency class C.. |
|
112.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Įmontuojamas gartraukis Cata GT-PLUS 45 BK/M, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 178.9 € больше |
|
131.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Įmontuojamas Gartraukis Cata GT-PLUS 45 BKPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
107.90 €
|
B магазин bigbox.lt |
Cata GT-PLUS 45 BKKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 143.0 € |
|
108.72 €*
|
B магазин pigu.lt |
Cata GT PLUS 45 BK/ M montuojamasis gartraukis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 18.15 eur/mėn |
|
108.89 €
6-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 6-7 раб. дн. |
108.89 €
6-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 6-7 раб. дн. |
CATA GT-PLUS 45 BK/M GartraukisVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! Atsiėmimas per 20 min. Pristatymas per 48 val.! |
|
109.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
109.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Įmontuojamas gartraukis CATA GT PLUS 45 BK/M |
|
110.69 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
110.69 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Gartraukis CATA GT-PLUS 45 BK /M Hood, Energy efficiency class C, Max 645 m³/h, .. |
|
110.99 €
|
B магазин ogmina.lt |
Įmontuojamas Gartraukis Cata GT-PLUS 45 BKIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
111.14 €
|
B магазин technorama.lt |
Garų surinktuvas CATA Hood GT-PLUS 45 BK /M Canopy Energy efficiency class C.. |
|
112.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
CATA | Hood | GT-PLUS 45 BK /M | Canopy | Energy efficiency class C | Width 60 c.. |
|
124.71 €
|
B магазин smartech.ee |
CATA GT-PLUS 45BK/M |
|
129.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
129.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Įmontuojamas gartraukis Cata GT-PLUS 45 BK/M, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 178.9 € больше |
|
131.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Įmontuojamas gartraukis Cata GT-PLUS 45 BK/M, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 178.9 € больше |
|
131.90 €*
|
B магазин 1a.lt |
CATA | Hood | GT-PLUS 45 BK /M | Canopy | Energy efficiency class C | Width 60 c.. |
|
137.42 €
|
B магазин vieni.lt |
CATA | Hood | GT-PLUS 45 BK /M | Canopy | Energy efficiency class C | Width 60 c.. |
|
138.27 €
2-3 раб. дн.
Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
138.27 €
2-3 раб. дн.
Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
CATA | Hood | GT-PLUS 45 BK /M | Canopy | Energy efficiency class C | Width 60 c.. |
|
138.74 €
|
B магазин pirkpc.lt |
CATA | Hood | GT-PLUS 45 BK /M | Canopy | Energy efficiency class C | Width 60 c.. |
|
138.74 €
|
B магазин maziausiakaina.lt |
CATA | Hood | GT-PLUS 45 BK /M | Canopy | Energy efficiency class C | Width 60 c.. |
|
138.75 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
138.75 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
CATA | Hood | GT-PLUS 45 BK /M | Canopy | Energy efficiency class C | Width 60 c..больше |
|
139.33 €
|
B магазин etop.lt |
CATA | Hood | GT-PLUS 45 BK /M | Canopy | Energy efficiency class C | Width 60 c.. |
|
144.03 €
|
B магазин baitera.lt |
CATA | Hood | GT-PLUS 45 BK /M | Canopy | Energy efficiency class C | Width 60 c.. |
|
145.35 €
|
B магазин elektrika.lv |
CATA 02030408 cooker hood Wall-mounted Black, Stainless steel C 645 m³/h |
|
148.13 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
148.13 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
CATA | Hood | GT-PLUS 45 BK /M | Canopy | Energy efficiency class C | Width 60 c.. |
|
158.59 €
|
B магазин skytech.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 18:47
! Сообщить об ошибке| Марка | CATA |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 8422248190404 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | gt-plus 45 bk /m |
| Energijos sunaudojimas per metus | 89kwh |
| Energijos klasė | c |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | d |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | b |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 351m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 50db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 65db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Riebalų filtrai | 2 |
| Riebalų filtrų tipas | metalinis |
| Apšvietimas | 2 |
| Aukštis | 28.2cm |
| Plotis | 49.2cm |
| Gylis | 27.7cm |
| Valdymas | mechaninis |
| Svoris | 7.42kg |
| Показать больше | |













































