Kaitlentė Bosch PUJ611BB5E цена
Kaitlentė Bosch PUJ611BB5E цена
Indukcinė kaitlentė Bosch Series 4 PUJ611BB5EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 419 € |
|
339.99 €*
|
B магазин senukai.lt |
Bosch Series 4, plotis 59,2 cm, berėmė, juoda - Įmontuojama indukcinė kaitlentė.. |
|
339.99 €
|
B магазин elesen.lt |
Bosch PUJ611BB5E kaitlentė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 49.67 eur/mėn |
|
298.00 €
11-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 11-12 раб. дн. |
298.00 €
11-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 11-12 раб. дн. |
Indukcinė kaitlentė Bosch PUJ611BB5EPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
298.00 €
1-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 1-4 раб. дн. |
298.00 €
1-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 1-4 раб. дн. |
BOSCH PUJ611BB5E PaviršiusVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
299.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
299.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
BOSCH PUJ611BB5E Indukcinė kaitlentėбольше |
|
300.90 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
300.90 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
BOSCH PUJ611BB5E |
|
319.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
319.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Indukcinė kaitlentė Bosch PUJ611BB5EIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
339.99 €
1-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-4 раб. дн. |
339.99 €
1-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-4 раб. дн. |
Indukcinė kaitlentė Bosch Series 4 PUJ611BB5EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 419 € |
|
339.99 €*
|
B магазин senukai.lt |
Indukcinė kaitlentė Bosch Series 4 PUJ611BB5EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 419 € |
|
339.99 €*
|
B магазин 1a.lt |
Bosch Series 4, plotis 59,2 cm, berėmė, juoda - Įmontuojama indukcinė kaitlentė.. |
|
339.99 €
|
B магазин elesen.lt |
Bosch | PUJ611BB5E | Induction | Number of burners/cooking zones 3 | Touch | Tim.. |
|
433.16 €
|
B магазин baitera.lt |
Table induction 60cm - BOSCH PUJ611BB5E SER4 Noir - 3 foyers - L592xP522 mm |
|
500.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
500.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 09:18
! Сообщить об ошибке| Марка | BOSCH |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 4242005285358 |
| Kaitviečių skaičius | 3vnt. |
| Tipas | indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklo keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 4600w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 51cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 52.2cm |
| Svoris | 10.323kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | - |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | + |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Kita informacija | stiklo keramikos paviršius; be rėmo |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | be rėmo |
| Palaikomos technologijos | stop & go |
| Показать больше | |


















































