Kaitlentė Bosch PUE63RBB5E цена
Kaitlentė Bosch PUE63RBB5E цена
Bosch PUE63RBB5ETik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
334.65 €
|
B магазин pigu.lt |
Indukcinė kaitlentė Bosch Serie 4 PUE63RBB5EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 449 € |
|
339.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Bosch PUE63RBB5E |
|
292.31 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
292.31 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Įmontuojama indukcinė kaitlentė Bosch PUE63RBB5E |
|
292.63 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
292.63 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Bosch PUE63RBB5ETik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
334.65 €
|
B магазин pigu.lt |
Indukcinė kaitlentė Bosch Serie 4 PUE63RBB5EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 449 € |
|
339.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Indukcinė kaitlentė Bosch Serie 4 PUE63RBB5EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 449 € |
|
339.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-16 13:03
! Сообщить об ошибке| Марка | BOSCH |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 4242005285242 |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | 1vnt. |
| Tipas | keraminė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklo keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 4600w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 5.1cm |
| Plotis | 59.2cm |
| Gylis | 52.2cm |
| Svoris | 10.3kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 17 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | - |
| Garsinis signalas | + |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | be rėmo |
| Palaikomos technologijos | booster funkcija |
| Показать больше | |

























