Kaitlentė Bosch PUE612BB1J цена
Kaitlentė Bosch PUE612BB1J цена
Bosch PUE612BB1JKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 392.69 € |
|
318.89 €*
|
B магазин pigu.lt |
Indukcinė kaitlentė Bosch 4 serija PUE612BB1JKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 459 € |
|
369.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
BOSCH PUE612BB1J Paviršius+DovanaVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! Atsiėmimas per 20 min. Pristatymas per 48 val.! |
|
309.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
309.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Indukcinė kaitlentė Bosch PUE612BB1JPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
309.00 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
309.00 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Įmontuojama indukcinė kaitlentė Bosch PUE612BB1J, balta |
|
309.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
309.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Bosch PUE612BB1JKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 392.69 € |
|
318.89 €*
|
B магазин pigu.lt |
Indukcinė kaitlentė Bosch PUE612BB1JIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
319.99 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
319.99 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Bosch PUE612BB1J kaitlentė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 53.57 eur/mėn |
|
321.44 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
321.44 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
Indukcinė kaitlentė BOSCH PUE612BB1JTurime parduotuvėje |
|
349.00 €
|
B магазин buitex.lt |
Indukcinė kaitlentė Bosch 4 serija PUE612BB1JKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 459 € |
|
369.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Indukcinė kaitlentė Bosch 4 serija PUE612BB1JKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 459 € |
|
369.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
Įmontuojama indukcinė kaitlentė Bosch PUE612BB1J, balta | 231087366 | 4242005381.. |
|
385.20 €
|
B магазин b2cshop.eu |
BOSCH PUE612BB1J |
|
389.00 €
1 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1 раб. дн. |
389.00 €
1 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1 раб. дн. |
Bosch | Hob | PUE612BB1J | Induction | Number of burners/cooking zones 4 | Touch.. |
|
417.01 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
417.01 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
BOSCH Series 4 PIV83KHC1E White Built-in 59.2 cm Zone induction hob 4 zones |
|
419.79 €
|
B магазин smartech.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 18:29
! Сообщить об ошибке| Марка | BOSCH |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 4242005381401 |
| Gamintojo kodas | pue612bb1j |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | nėravnt. |
| Tipas | indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklo keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | -w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 5.1cm |
| Plotis | 59.2cm |
| Gylis | 52.2cm |
| Matmenys | 52.5x59.2x5.1cm |
| Svoris | 8.87kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 17 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinio užvirinimo funkcija | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Kita informacija | balta stiklo keramika, be rėmo, 4 indukcinės kaitvietės, touchselect valdymas, powerboost, quickstart ir restart funkcijos |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | be rėmo |
| Purkštukai suskystintoms dujoms | - |
| Palaikomos technologijos | powerboost |
| Maitinimo laidas | 1.1 |
| Показать больше | |
















































