Kaitlentė Bosch PPP 6A6B90 цена
Kaitlentė Bosch PPP 6A6B90 цена
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2025-01-22 13:38
! Сообщить об ошибке| Марка | BOSCH |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 4242002801933 |
| Gamintojo kodas | ppp6a6b90 |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | Kaitlentė |
| Kaitlentės tipas | Dujinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | Grūdintas stiklas |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 7500W |
| Paviršiaus valdymas | Mechaninis |
| Aukštis | 4.5cm |
| Plotis | 59cm |
| Gylis | 52cm |
| Svoris | 13kg |
| Likutinės šilumos indikatorius | - |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | - |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | - |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Automatinis išsijungimas | - |
| Laikmatis | - |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | - |
| Garsinis signalas | - |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Laikiklių tipas | Ketaus |
| Rėmelis | - |
| Показать больше | |








































