Kaitlentė Bosch PIB375FB1E цена
Kaitlentė Bosch PIB375FB1E цена
Indukcinė kaitlentė Bosch PIB375FB1EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 469 € |
|
363.23 €*
|
B магазин senukai.lt |
Bosch PIB375FB1EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 443.0 € |
|
363.23 €*
|
B магазин pigu.lt |
Bosch Serie 6 Domino, plotis 30,6 cm, nerūdijančio plieno rėmas, juoda - Įmontuo..Nemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
459.99 €
|
B магазин elesen.lt |
BOSCH PIB375FB1E PaviršiusVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
339.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
339.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
Bosch Domino | 30 cm Indukcinė kaitlentė su plieniniu rėmu (PIB375FB1E) |
|
339.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
339.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Indukcinė kaitlentė domino BOSCH PIB375FB1EYra sandėlyje. |
|
349.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
349.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Bosch | Hob | PIB375FB1E | Induction | Number of burners/cooking zones 2 | Touc.. |
|
360.20 €
|
B магазин multo.eu |
Bosch PIB375FB1E kaitlentė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 60.14 eur/mėn |
|
360.82 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
360.82 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
Indukcinė kaitlentė Bosch PIB375FB1EPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
360.82 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
360.82 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Indukcinė kaitlentė Bosch PIB375FB1EIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
363.23 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
363.23 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Indukcinė kaitlentė Bosch PIB375FB1EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 469 € |
|
363.23 €*
|
B магазин senukai.lt |
Indukcinė kaitlentė Bosch PIB375FB1EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 469 € |
|
363.23 €*
|
B магазин 1a.lt |
Bosch PIB375FB1EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 443.0 € |
|
363.23 €*
|
B магазин pigu.lt |
Bosch | Hob | PIB375FB1E | Induction | Number of burners/cooking zones 2 | Touch.. |
|
366.13 €
|
B магазин buitex.lt |
Bosch | Hob | PIB375FB1E | Induction | Number of burners/cooking zones 2 | Touch.. |
|
369.55 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
369.55 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Bosch | Hob | PIB375FB1E | Induction | Number of burners/cooking zones 2 | Touch.. |
|
372.81 €
|
B магазин maziausiakaina.lt |
BOSCH | Hob | PIB375FB1E | Induction | Number of burners/cooking zones: 2 | Touc.. |
|
373.05 €
|
B магазин smartech.ee |
Bosch | Hob | PIB375FB1E | Induction | Number of burners/cooking zones 2 | Touch.. |
|
375.61 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
375.61 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Bosch | Hob | PIB375FB1E | Induction | Number of burners/cooking zones 2 | Touch.. |
|
376.39 €
|
B магазин vieni.lt |
Bosch | Hob | PIB375FB1E | Induction | Number of burners/cooking zones 2 | Touch.. |
|
378.49 €
|
B магазин skytech.lt |
Bosch | Hob | PIB375FB1E | Induction | Number of burners/cooking zones 2 | Touch..больше |
|
379.26 €
|
B магазин etop.lt |
Bosch PIB375FB1E hob Black, Stainless steel Built-in Zone induction hob 2 zone(s) |
|
387.48 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
387.48 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Bosch PIB375FB1E Įmontuojama Indukcinė Viryklė Juoda, Nerūdijančiojo Plieno |
|
390.73 €
|
B магазин baitera.lt |
Bosch | Hob | PIB375FB1E | Induction | Number of burners/cooking zones 2 | Touch.. |
|
390.75 €
|
B магазин elektrika.lv |
Bosch PIB375FB1E hob Black, Stainless steel Built-in Zone induction hob 2 zone(s) |
|
402.65 €
|
B магазин baitukas.lt |
Bosch PIB375FB1E viryklė Juoda, Nerūdijančiojo plieno Įmontuoti Indukcinė virykl.. |
|
422.89 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
422.89 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Bosch Serie 6 Domino, plotis 30,6 cm, nerūdijančio plieno rėmas, juoda - Įmontuo..Nemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
459.99 €
|
B магазин elesen.lt |
Bosch Pib375fb1e Indukcinė Kaitlentė |
|
542.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
542.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 02:18
! Сообщить об ошибке| Марка | BOSCH |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 4242002848631 |
| Gamintojo kodas | pib375fb1e |
| Kaitviečių skaičius | 2vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | nėravnt. |
| Tipas | indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklo keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 3700w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 5cm |
| Plotis | 30.6cm |
| Gylis | 53cm |
| Svoris | 6.71kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 17 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | + |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | be rėmo |
| Maitinimo laidas | 1.1 |
| Показать больше | |



































































