Šaldytuvas Bosch KSV33NWEP цена
Šaldytuvas Bosch KSV33NWEP цена
BOSCH KSV33NWEP |
|
579.00 €
1 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1 раб. дн. |
579.00 €
1 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1 раб. дн. |
Bosch KSV33NWEP šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 101.50 eur/mėn |
|
609.00 €
12-13 раб. дн.
Стоимость доставки: 21.99 € Срок доставки: 12-13 раб. дн. |
609.00 €
12-13 раб. дн.
Стоимость доставки: 21.99 € Срок доставки: 12-13 раб. дн. |
Šaldytuvas Bosch KSV33NWEPPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
609.00 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
609.00 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-05 20:04
! Сообщить об ошибке| Марка | BOSCH |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 4242005205691 |
| Gamintojo kodas | ksv33nwep |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas be šaldiklio |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 113kwh |
| Bendra talpa | 324l |
| Šaldytuvo talpa | 324l |
| Šaldiklio talpa | -l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Klimato klasė | sn,t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | mechaninis |
| Papildomos funkcijos | nulinė zona |
| Plotis | 60cm |
| Aukštis | 176cm |
| Gylis | 65cm |
| Svoris | 72kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Показать больше | |




































