Šaldytuvas Bosch KIV87NSE0 цена
Šaldytuvas Bosch KIV87NSE0 цена
Bosch KIV87NSE0Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 797.0 € больше |
|
632.73 €*
|
B магазин pigu.lt |
Bosch, Series 2, 270 L, aukštis 178 cm - Įmontuojamas šaldytuvasSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
699.99 €
|
B магазин elesen.lt |
Bosch Serie 2 KIV87NSE0 fridge-freezer Built-in 270 L E White | KIV87NSE0 | 4242.. |
|
558.65 €
|
B магазин multo.eu |
Įmontuojamasis šaldytuvas Bosch KIV87NSE0Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
606.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
606.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Įmontuojamasis šaldytuvas Bosch KIV87NSE0Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
606.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
606.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Įmontuojamas šaldytuvas Bosch KIV87NSE0Yra sandėlyje. |
|
619.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
619.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Įmontuojamasis šaldytuvas Bosch KIV87NSE0 177cm. |
|
619.57 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
619.57 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Bosch KIV87NSE0 montuojamasis šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 103.79 eur/mėn |
|
622.72 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
622.72 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
Bosch KIV87NSE0Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 797.0 € больше |
|
632.73 €*
|
B магазин pigu.lt |
Bosch Serie 2 KIV87NSE0 fridge-freezer Built-in 270 L E White | KIV87NSE0 | 4242.. |
|
651.10 €
|
B магазин enter24.eu |
Bosch Serie 2 KIV87NSE0 fridge-freezer Built-in 270 L E White |
|
651.17 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
651.17 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Bosch Serie 2 KIV87NSE0 šaldytuvas-šaldiklis Įmontuoti 270 L E Balta |
|
688.49 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
688.49 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Bosch Serie 2 KIV87NSE0 šaldytuvas-saldiklis įmontuojamas 270 L E balta |
|
695.10 €
|
B магазин vitalimax.lt |
Bosch, Series 2, 270 L, aukštis 178 cm - Įmontuojamas šaldytuvasSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
699.99 €
|
B магазин elesen.lt |
Bosch Serie 2 KIV87NSE0 fridge-freezer Built-in 270 L E White |
|
753.78 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
753.78 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Kiv87nse0 2 Serija |
|
882.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
882.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 07:32
! Сообщить об ошибке| Марка | BOSCH |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 4242005431830 |
| Gamintojo kodas | kiv87nse0 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje, Įmontuojamas šaldytuvas |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 216kwh |
| Bendra talpa | 270l |
| Šaldytuvo talpa | 200l |
| Šaldiklio talpa | 70l |
| Temperatūra šaldiklyje | -18ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 12val. |
| Užšaldymo galia | 3.2kg/24h |
| Klimato klasė | sn -st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 35db |
| Montavimo tipas | Įmontuojamas |
| Valdymas | sensorinis |
| Papildomos funkcijos | nofrost, superfrost |
| Plotis | 54.1cm |
| Aukštis | 177.2cm |
| Gylis | 54.8cm |
| Svoris | 55.1kg |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Padėklas ledukams | + |
| Keičiama durų kryptis | - |
| Lentynos | 4 |
| Palaikomos technologijos | low frost |
| STAR klasė | 4 |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |

























































