Šaldytuvas Bosch KIV86VSE0 цена
Šaldytuvas Bosch KIV86VSE0 цена
Įmontuojamas šaldytuvas šaldiklis apačioje Bosch KIV86VSE0Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 889 € |
|
699.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Bosch KIV86VSE0 Serija 4, Įmontuojamasis šaldytuvas-šaldiklis su šaldiklio skyri.. |
|
735.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
735.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Bosch, 267 L, aukštis 178 cm - Įmontuojamas šaldytuvasSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
749.99 €
|
B магазин elesen.lt |
BOSCH KIV86VSE0 ŠaldytuvasVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
689.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
689.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
Įmontuojamas šaldytuvas Bosch KIV86VSE0Yra sandėlyje. |
|
689.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
689.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Įmontuojamas šaldytuvas Bosch KIV86VSE0Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
699.00 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
699.00 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Įmontuojamas šaldytuvas šaldiklis apačioje Bosch KIV86VSE0Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 889 € |
|
699.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Įmontuojamas šaldytuvas šaldiklis apačioje Bosch KIV86VSE0Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 889 € |
|
699.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
Įmontuojamas šaldytuvas Bosch KIV86VSE0Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
699.00 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
699.00 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
BOSCH KIV86VSE0 |
|
699.00 €
1 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1 раб. дн. |
699.00 €
1 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1 раб. дн. |
Bosch KIV86VSE0 montuojamasis šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 118.13 eur/mėn |
|
708.80 €
11-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.99 € Срок доставки: 11-12 раб. дн. |
708.80 €
11-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.99 € Срок доставки: 11-12 раб. дн. |
Bosch KIV86VSE0 Serija 4, Įmontuojamasis šaldytuvas-šaldiklis su šaldiklio skyri.. |
|
735.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
735.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Bosch, 267 L, aukštis 178 cm - Įmontuojamas šaldytuvasSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
749.99 €
|
B магазин elesen.lt |
Bosch KIV86VSE0 Serie 4 Einbau-Kühl-Gefrier-Kombination | KIV86VSE0 | 4242005241.. |
|
830.55 €
|
B магазин enter24.eu |
Bosch Serie 4 KIV86VSE0 Kühl- und Gefrierkombination Integriert 269 l A+++ Weiß .. |
|
855.43 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
855.43 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 06:57
! Сообщить об ошибке| Марка | BOSCH |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 4242005241910 |
| Gamintojo kodas | kiv86vse0 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 229kwh |
| Bendra talpa | 267l |
| Šaldytuvo talpa | 183l |
| Šaldiklio talpa | 84l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Maksimalus triukšmo lygis | 35db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Papildomos funkcijos | nofrost |
| Plotis | 54.1cm |
| Aukštis | 178cm |
| Gylis | 54.8cm |
| Svoris | 56.1kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Greitas užšaldymas | + |
| Padėklas ledukams | + |
| Kita | 3 stiklinės lentynos; 3 lentynos durelėse; pieno produktų skyrelis; Šalto oro cirkuliacija |
| Keičiama durų kryptis | + |
| STAR klasė | 4 |
| Показать больше | |




















































