Šaldytuvas Bosch KIS87AFE0 цена
Šaldytuvas Bosch KIS87AFE0 цена
Įmontuojamas šaldytuvas šaldiklis apačioje Bosch Series 6 KIS87AFE0Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 989 € |
|
834.28 €*
|
B магазин senukai.lt |
Įmontuojamas šaldytuvas Bosch KIS87AFE0Siūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
899.99 €
|
B магазин elesen.lt |
Bosch Serie 6 KIS87AFE0 šaldytuvas-šaldiklis Įmontuoti 272 L E Balta |
|
804.70 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
804.70 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
BOSCH KIS87AFE0 ŠaldytuvasVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! Atsiėmimas per 20 min. Pristatymas per 48 val.! |
|
815.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
815.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Įmontuojamas šaldytuvas Bosch KIS87AFE0Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
817.93 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
817.93 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Įmontuojamasis šaldytuvas su šaldiklio skyriumi apačioje Bosch KIS87AFE0 Serija .. |
|
817.93 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
817.93 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
BOSCH KIS87AFE0 |
|
829.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
829.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
BOSCH KIS87AFE0 |
|
829.00 €
1 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1 раб. дн. |
829.00 €
1 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1 раб. дн. |
Bosch KIS87AFE0 montuojamasis šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 138.71 eur/mėn |
|
832.23 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
832.23 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
Įmontuojamas šaldytuvas Bosch KIS87AFE0Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
834.28 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
834.28 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Įmontuojamas šaldytuvas šaldiklis apačioje Bosch Series 6 KIS87AFE0Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 989 € |
|
834.28 €*
|
B магазин senukai.lt |
Įmontuojamas šaldytuvas šaldiklis apačioje Bosch Series 6 KIS87AFE0Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 989 € |
|
834.28 €*
|
B магазин 1a.lt |
Bosch Serie 6 KIS87AFE0 fridge-freezer Built-in 272 L E White |
|
881.38 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
881.38 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Įmontuojamas šaldytuvas Bosch KIS87AFE0Siūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
899.99 €
|
B магазин elesen.lt |
Bosch Serie 6 KIS87AFE0 fridge-freezer Built-in 272 L E White |
|
928.12 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
928.12 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Bosch Serie 6 KIS87AFE0 šaldytuvas-su šaldikliu integruojamas 272 L E Balta |
|
981.75 €
|
B магазин vitalimax.lt |
Bosch 6 Serijos A++ šaldytuvas Kis87afe0 |
|
1187.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
1187.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 16:43
! Сообщить об ошибке| Марка | BOSCH |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 4242005170425 |
| Gamintojo kodas | kis87afe0 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje, Įmontuojamas šaldytuvas |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 225kwh |
| Bendra talpa | 270l |
| Šaldytuvo talpa | 209l |
| Šaldiklio talpa | 61l |
| Temperatūra šaldiklyje | -18ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 26val. |
| Užšaldymo galia | 7kg/24h |
| Klimato klasė | sn, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 36db |
| Montavimo tipas | Įmontuojamas |
| Atostogų režimas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 56cm |
| Aukštis | 177cm |
| Gylis | 55cm |
| Svoris | 63.6kg |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Padėklas ledukams | + |
| Kita | led apšvietimas |
| Keičiama durų kryptis | - |
| Palaikomos technologijos | atostogų funkcija, super užšalimas |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |





























































