Šaldytuvas Bosch KIR81VFE0 цена
Šaldytuvas Bosch KIR81VFE0 цена
Bosch KIR81VFE0 montuojamasis šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 129.08 eur/mėn |
|
774.50 €
11-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.99 € Срок доставки: 11-12 раб. дн. |
774.50 €
11-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.99 € Срок доставки: 11-12 раб. дн. |
Įmontuojamasis šaldytuvas Bosch KIR81VFE0Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
774.50 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
774.50 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Įmontuojamasis šaldytuvas Bosch KIR81VFE0 |
|
774.50 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
774.50 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
BOSCH KIR81VFE0 ŠaldytuvasVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
775.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
775.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
Įmontuojamasis šaldytuvas Bosch KIR81VFE0Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
797.74 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
797.74 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-31 13:18
! Сообщить об ошибке| Марка | BOSCH |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 4242005383108 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas be šaldiklio |
| Energijos sąnaudos per metus | 114kwh |
| Šaldytuvo talpa | 310l |
| Klimato klasė | sn -st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 35db |
| Plotis | 54.1cm |
| Aukštis | 177.2cm |
| Gylis | 54.5cm |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Vidaus apšvietimas | + |






























