Berk BRT-8552W цена
Berk BRT-8552W цена
Šaldytuvas BERK BRT-8552 WKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 149.9 € |
|
139.90 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Berk BRT8552W šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 23.32 eur/mėn |
|
139.90 €
12-13 раб. дн.
Стоимость доставки: 10.99 € Срок доставки: 12-13 раб. дн. |
139.90 €
12-13 раб. дн.
Стоимость доставки: 10.99 € Срок доставки: 12-13 раб. дн. |
Šaldytuvas Berk BRT-8552 W |
|
142.80 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
142.80 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 11:54
! Сообщить об ошибке| Марка | BERK |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 4744589013315 |
| Gamintojo kodas | brt-8552 w |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu viršuje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 139kwh |
| Bendra talpa | 109l |
| Šaldytuvo talpa | 95l |
| Šaldiklio talpa | 14l |
| Temperatūra šaldiklyje | -18ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 10val. |
| Užšaldymo galia | 24kg/24h |
| Klimato klasė | n, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 40db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Papildomos funkcijos | led apšvietimas |
| Plotis | 55cm |
| Aukštis | 85cm |
| Gylis | 58cm |
| Svoris | 30kg |
| Energijos sąnaudos | 0.38kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Antibakterinė danga | + |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Greitas užšaldymas | - |
| Padėklas ledukams | - |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 2 |
| Žemos temperatūros kamera | + |
| Palaikomos technologijos | antibakterinė danga |
| STAR klasė | 4 |
| Kitų skyrių vidaus temperatūra | 2-8 °c |
| Показать больше | |















