Šaldytuvas Manta MM545DBK цена
Šaldytuvas Manta MM545DBK цена
Manta MM545DBK Fridge 88L BlackLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
189.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Manta MM545DBKKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 237.0 € |
|
189.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Manta MM545DBK Fridge 88L Black |
|
183.80 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
183.80 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Manta MM545DBK Fridge 88L Black |
|
184.84 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
184.84 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Manta MM545DBK Šaldytuvas 88L Juodas |
|
185.65 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
185.65 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Manta MM545DBK Fridge 88L BlackLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
189.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Manta MM545DBK Fridge 88L Black šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 31.50 eur/mėn |
|
189.00 €
|
B магазин rde.lt |
Manta MM545DBKKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 237.0 € |
|
189.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-30 14:20
! Сообщить об ошибке| Марка | MANTA |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 5902510615468 |
| Gamintojo kodas | mm545dbk |
| Šaldytuvo tipas | dviduris šaldytuvas |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 148.92kwh |
| Bendra talpa | 88l |
| Šaldytuvo talpa | 63l |
| Šaldiklio talpa | 25l |
| Temperatūra šaldiklyje | -18ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Klimato klasė | n,st,t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Papildomos funkcijos | led apšvietimas |
| Plotis | 45.2cm |
| Aukštis | 86.2cm |
| Gylis | 49.2cm |
| Svoris | -kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Padėklas ledukams | + |
| Kita | kompaktiškas 88 l mini šaldytuvas su dvigubomis durimis |
| Lentynos | 2 |
| Показать больше | |






















