Šaldytuvas Berk BMB-64 цена
Šaldytuvas Berk BMB-64 цена
Berk BMB-64 W šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 15.17 eur/mėn больше |
|
91.00 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 7.99 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
91.00 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 7.99 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
Šaldytuvas Berk BMB-64 Wбольше |
|
91.00 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
91.00 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-31 17:45
! Сообщить об ошибке| Марка | BERK |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 4744589013537 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas be šaldiklio |
| Energijos klasė | e |
| Bendra talpa | 67l |
| Šaldytuvo talpa | 64l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | be šaldiklio |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | n/aval. |
| Užšaldymo galia | n/akg/24h |
| Klimato klasė | st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 44cm |
| Aukštis | 63.5cm |
| Gylis | 51cm |
| Svoris | 17kg |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Greitas užšaldymas | - |
| Padėklas ledukams | - |
| Keičiama durų kryptis | - |
| Lentynos | 2 |
| Показать больше | |


















