Šaldytuvas Berk BMB-54 цена
Šaldytuvas Berk BMB-54 цена
Šaldytuvas BERK BMB-54 WKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 89.9 € больше |
|
79.90 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Berk BMB-54 B šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 14.83 eur/mėn |
|
88.99 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
88.99 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
Šaldytuvas Berk BMB-54 B |
|
88.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
88.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 13:34
! Сообщить об ошибке| Марка | BERK |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 4744589013520 |
| Gamintojo kodas | bc 50w |
| Šaldytuvo tipas | mini šaldytuvas |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 79kwh |
| Bendra talpa | 41l |
| Šaldytuvo talpa | 41l |
| Šaldiklio talpa | -l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Klimato klasė | e |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 44cm |
| Aukštis | 51.5cm |
| Gylis | 47.5cm |
| Svoris | 10kg |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | - |
| Vidaus apšvietimas | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Greitas užšaldymas | - |
| Keičiama durų kryptis | - |
| Lentynos | 1 |
| Показать больше | |





















