Kaitlentė Berk BHGL 642 цена
Kaitlentė Berk BHGL 642 цена
Berk BHGL 642 MX / MKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 215.0 € |
|
171.99 €*
|
B магазин pigu.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-23 22:07
! Сообщить об ошибке| Марка | BERK |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 4744589011205 |
| Gamintojo kodas | bhgl 642 mx / m |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | dujinė kaitlentė |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Valdymas | mechaninis |
| Aukštis | 4.7cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 51cm |
| Svoris | 10kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | - |
| Likutinės šilumos indikatorius | - |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | - |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | - |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Automatinis išsijungimas | - |
| Laikmatis | - |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | - |
| Garsinis signalas | - |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Laikiklių tipas | ketaus |
| Maitinimo laidas | + |
| Показать больше | |















