Bėgimo takelis Spokey Even 1, juodas цена
Bėgimo takelis Spokey Even 1, juodas цена
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
| Марка | SPOKEY |
| Категория | Беговые дорожки |
| Продукт код | 5905339434050 |
| Galimybė sulankstyti | + |
| Maks. naudotojo svoris | 90kg |
| Treniruoklio svoris | 27kg |
| Greitis | 1 - 6 km/h |
| Ekrano tipas | led |
| Programų kiekis | - |
| Transportavimo ratukai | + |
| Ilgis | 147cm |
| Plotis | 59cm |
| Aukštis | 170cm |
| Ilgis | 115cm |
| Pakuotės dydis | 154.5x69x17.5cm |
| Kompiuterio ekranas rodo | atstumas, laikas, greitis, kalorijos, laikas, greitis, kalorijos, distancija |
| Pavaros tipas | elektrinė |
| Tipas | Ėjimo takelis |
| Показать больше | |














