Ėjimo treniruoklis Christopeit 4.2 цена
Ėjimo treniruoklis Christopeit 4.2 цена
Ėjimo takelis Christopeit Walking Pad 4.2Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 324.99 € |
|
267.99 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
267.99 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Bėgimo takelis Christopeit Walking Pad 4.2, 900 W |
|
289.90 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
289.90 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Bėgimo takelis Christopeit WalkingPad 4.2 LED (Pristatymas: 1-2 d.d.)Prekę turime sandėlyje! Išsiunčiame per 24 val. |
|
267.99 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
267.99 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Walking tape CHRISTOPEIT Walking Pad 4.2Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
267.99 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 18.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
267.99 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 18.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Ėjimo takelis Christopeit Walking Pad 4.2Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 324.99 € |
|
267.99 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
267.99 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Bėgimo takelis Christopeit Walking Pad 4.2, 900 W |
|
289.90 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
289.90 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Bėgimo takelis Christopeit Walking Pad 4.2, 900 W |
|
289.90 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
289.90 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
CHRISTOPEIT SPORT ĖJIMO KILIMĖLIS 4.2 |
|
306.05 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
306.05 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-26 18:14
! Сообщить об ошибке| Марка | CHRISTOPEIT |
| Категория | Беговые дорожки |
| Продукт код | 4044163024264 |
| Galimybė sulankstyti | + |
| Įkalnės kampas | - |
| Maks. naudotojo svoris | 100kg |
| Treniruoklio svoris | -kg |
| Programų kiekis | 6 |
| Transportavimo ratukai | + |
| Ilgis | 138cm |
| Plotis | 60cm |
| Aukštis | -cm |
| Ilgis | 138cm |
| Pakuotės dydis | 138 x 66.5 x 14.5cm |
| Kompiuterio ekranas rodo | atstumas, laikas, greitis, kalorijos |
| Pavaros tipas | elektrinė |
| Funkcijos | sulankstomas, su ratukais |
| Pardavėjo šalis | estija |
| Показать больше | |

















