Bėgimo takelis Kettler Alpha Run 600 цена
Bėgimo takelis Kettler Alpha Run 600 цена
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-29 09:49
! Сообщить об ошибке| Марка | KETTLER |
| Категория | Беговые дорожки |
| Продукт код | 7640119481296 |
| Galimybė sulankstyti | + |
| Įkalnės kampas | 0-12% |
| Maks. naudotojo svoris | 130kg |
| Treniruoklio svoris | 116kg |
| Programų kiekis | 32 |
| Transportavimo ratukai | + |
| Ilgis | 182cm |
| Plotis | 47cm |
| Aukštis | 144cm |
| Ilgis | 135cm |
| Pakuotės dydis | 145 x 165 x 93cm |
| Kompiuterio ekranas rodo | greitis, laikas, atstumas, sudegintos kalorijos, pulsas, dabartinis greitis ir įkalnė, vidutinis greitis |
| Pavaros tipas | elektrinė |
| Funkcijos | sulankstomas, su ratukais |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |





















