Bėgimo takelis Bowflex T56 цена
Bėgimo takelis Bowflex T56 цена
Bėgimo takelis Bowflex T56 TFT-22.0 HD (Pristatymas: 2-4 d.d.)Prekę turime sandėlyje! Išsiunčiame per 24 val. |
|
3558.99 €
2-4 раб. дн.
Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
3558.99 €
2-4 раб. дн.
Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
Bieżnia Bowflex T56 elektrinė |
|
3775.99 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
3775.99 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 10:27
! Сообщить об ошибке| Марка | BOWFLEX |
| Категория | Беговые дорожки |
| Продукт код | 0708447914163 |
| Galimybė sulankstyti | + |
| Įkalnės kampas | 20% |
| Maks. naudotojo svoris | 180kg |
| Treniruoklio svoris | 152kg |
| Programų kiekis | 10 |
| Transportavimo ratukai | + |
| Ilgis | 216cm |
| Plotis | 56cm |
| Aukštis | 177cm |
| Ilgis | 152cm |
| Kompiuterio ekranas rodo | atstumą, greitį, laiką, kalorijas, įkalnę, pulsą, programą |
| Pavaros tipas | elektrinė |
| Показать больше | |


















