Asus E5402WVAK цена
Asus E5402WVAK цена
Nešiojamas kompiuteris ASUS PC AiO ExpertCenter E5 (E5402WVAK-BPC004XA), i5-1340..больше |
|
826.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
826.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-17 04:16
! Сообщить об ошибке| Марка | Asus |
| Категория | Настольные компьютеры |
| Продукт код | 4711387487877 |
| Ilgis | 21 |
| Plotis | 54.1 |
| Aukštis | 43.9 |
| Korpuso medžiaga | Metalas |
| Garantija | 24 |
| Svoris | 7.1 |
| Liečiamas ekranas | - |
| Procesoriaus tipas | Intel |
| Procesoriaus klasė | Intel® Core™ i5 |
| Procesoriaus modelis | i5-1340P |
| Procesoriaus branduoliai | 12 |
| Procesoriaus dažnis | 3.4 |
| Procesoriaus maksimalus dažnis | 4.6 |
| Operatyviosios atminties tipas | DDR4 |
| Operatyviosios atminties taktinis dažnis | 3200 |
| Operatyviosios atminties lizdų kiekis | 2 |
| Laisvų operatyviosios atminties lizdų kiekis | 1 |
| Laikmenos tipas | SSD |
| Vaizdo plokštės tipas | Intel |
| Vaizdo plokštės serija | Iris Xe |
| Garso plokštės modelis | Built-in |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Klaviatūros apšvietimas | - |
| Optinis įrenginys | - |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | + |
| Kompiuterio tipas | All In One kompiuteriai |
| Modelis | E5402WVAK-BA031X |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 8 GB |
| Maksimalus operatyviosios atminties kiekis (RAM) | 32 GB |
| Bendra kompiuterio atminties talpa | 512 GB |
| SSD disko talpa | 512 GB |
| Kietojo disko talpa (HDD) | – |
| Vaizdo plokštės atmintis | Dynamic |
| Palaikomos atminties kortelės | SDXC |
| Belaidis | - |
| Jungtys | DC-In |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Tinklo plokštė | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Korpuso dydis | All in One (AIO) |
| Maitinimo bloko (PSU) modelis | PSU |
| Maitinimo bloko (PSU) galia | 150 |
| Serija | ExpertCenter E5 AiO 24 |
| Vaizdo plokštės modelis | Intel Iris Xe Graphics |
| Atnaujintas | - |
| Показать больше | |




























