Karšto oro gruzdintuvė ARIETE 4619 цена
Karšto oro gruzdintuvė ARIETE 4619 цена
Ariete Airy Fryer Oven 4619Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 118.0 € |
|
110.10 €*
|
B магазин pigu.lt |
Mini orkaitė Ariete 4619Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 154.9 € |
|
114.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Gruzdintuvė 4619 Ariete Airy Fryer Oven |
|
106.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
106.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Karšto oro gruzdintuvė - mini orkaitė Ariete 4619Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
110.10 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
110.10 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Ariete Airy Fryer Oven 4619Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 118.0 € |
|
110.10 €*
|
B магазин pigu.lt |
Mini orkaitė Ariete 4619Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 154.9 € |
|
114.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Mini orkaitė Ariete 4619Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 154.9 € |
|
114.90 €*
|
B магазин 1a.lt |
Karšto oro gruzdintuvė - mini orkaitė Ariete 4619Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
115.61 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
115.61 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Ariete 4619 Ariete Airy Fryer Oven 4619 |
|
118.05 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
118.05 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
Ariete 4619/00 Vienas 11 L Autonominės 2000 W Karšto oro gruzdintuvė Juoda |
|
144.92 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
144.92 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Frytownica beztłuszczowa Ariete 4619 |
|
155.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
155.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 15:55
! Сообщить об ошибке| Марка | Ariete |
| Категория | Фритюрницы |
| Продукт код | 8003705118423 |
| Tipas | karšto oro gruzdintuvė |
| Talpa | 11l |
| Krepšelio talpa | -kg |
| Reguliuojamas termostatas | + |
| Valdymas | mechaninis |
| Galia | 2000w |
| Indikacinė temperatūros lemputė | + |
| Skaitmeninis laikmatis | + |
| Žiūrėjimo langelis | + |
| Aukštis | 38.5cm |
| Plotis | 34cm |
| Gylis | 32.5cm |
| Svoris | 7.94kg |
| Kita informacija | apsauga nuo perkaitimo, automatinis išsijungimas, led indikatorius, Žiūrėjimo langas |
| Gamintojo kodas | 00c461900ar0 |
| Korpusas | plastikas |
| Savybės | laikmatis, temperatūros valdymas, Žiūrėjimo langas |
| Показать больше | |



























