Kaitlentė Apelson AIT360 цена
Kaitlentė Apelson AIT360 цена
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
| Марка | APELSON |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 6301735886377 |
| Kaitviečių skaičius | 3vnt. |
| Tipas | kaitlentė |
| Kaitlentės tipas | indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklas |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 6600w |
| Paviršiaus valdymas | sensorinis |
| Aukštis | 6.3cm |
| Plotis | 59cm |
| Gylis | 52cm |
| Matmenys | 6.3 x 59 x 52cm |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 9 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | - |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | - |
| Purkštukai suskystintoms dujoms | - |
| Palaikomos technologijos | booster funkcija, automatinis išjungimas |
| Показать больше | |
















