APC SRT3000RMXLINC цена
APC SRT3000RMXLINC цена
APC Smart-UPS SRT 3000VA RM2U 230V su NIC |
|
4226.74 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
4226.74 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
UPS įtampos stabilizatorius APC, 2700 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 4990 € |
|
4390.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
APC Smart-UPS On-Line SRT nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) Dviguba konver.. |
|
4062.50 €
|
B магазин percte.eu |
APC Smart-UPS SRT 3000VA RM 230V Network Card | SRT3000RMXLI-NC | 7313043275926больше |
|
4101.40 €
|
B магазин b2cshop.eu |
APC SRT3000RMXLI-NC SmartUPS SRT3kVA/2700W Rack NMC | SRT3000RMXLI-NC | 73130432.. |
|
4219.45 €
|
B магазин multo.eu |
APC Smart-UPS SRT 3000VA RM2U 230V su NIC |
|
4226.74 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
4226.74 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
APC USV SRT3000RMXLI-NC SMARTUPS 3000VA RM 230V Network Card (Shipping by Post)больше |
|
4330.43 €
|
B магазин smartech.ee |
APC SMART-UPS SRT 3000VA RM 230V NETWORK CARD | SRT3000RMXLI-NC |
|
4351.05 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
4351.05 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
APC Smart-UPS SRT3000RMXLI-NC 3000VA,2700W, IEC, 2U SRT3000RMXLI-NC |
|
4378.88 €
5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 5 раб. дн. |
4378.88 €
5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 5 раб. дн. |
UPS įtampos stabilizatorius APC, 2700 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 4990 € |
|
4390.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
UPS įtampos stabilizatorius APC, 2700 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 4990 € |
|
4390.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
APC SMART-UPS SRT 3000VA RM 230V NETWORK CARDPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
4433.93 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
4433.93 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
APC Smart-UPS On-Line SRT nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) Dviguba konver.. |
|
4468.19 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
4468.19 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
APC Smart-UPS On-Line SRT3000RMXLI-NC - 3000VA, 8x C13 & 2x C19, rackmount, NMC |
|
4593.09 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
4593.09 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
APC SMART-UPS SRT 3000VA RM 230V NETWORK CARDIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
4655.63 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
4655.63 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 23:58
! Сообщить об ошибке| Марка | APC |
| Категория | ИБП - Источники бесперебойного питания |
| Продукт код | 731304327592 |
| Gamintojo kodas | srt3000rmxli-nc |
| Architektūra | online with double conversion |
| Veikimo laikas pilna apkrova | 4min. |
| Galingumas (VA) | 3000 |
| Galingumas | 230w |
| Tipas | ups |
| Svoris | 31.3kg |
| Perjungimo laikas | -ms |
| Vidutinis įkrovimo laikas | 3val. |
| Aukštis | 8.5cm |
| Plotis | 43.2cm |
| Gylis | 63.5cm |
| Korpusas | rack 2u |
| Pardavėjo šalis | latvija |
| Показать больше | |



































