APC RBC6 baterija цена
APC RBC6 baterija цена
UPS akumuliatorius APC, 0.012 AhKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 319 € |
|
305.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
APC REPLACEMENT BATTERY CARTRIDGE #6Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
316.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
APC Replacement Battery Cartridge #4 |
|
134.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
134.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
APC Ersatzbatterie RBC6больше |
|
274.89 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
274.89 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Apc Pakeiskite akumuliatorių / 12 V 11 Ah, skirtą BP1000i + SUVS1000i + SU1000in.. |
|
279.85 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
279.85 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
APC REPLACEMENT BATTERY CARTRIDGE #6 | RBC6 |
|
288.05 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
288.05 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
APC RBC6 Replacement Battery Cartridge RBC6 |
|
291.86 €
5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 5 раб. дн. |
291.86 €
5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 5 раб. дн. |
APC REPLACEMENT BATTERY CARTRIDGE 6Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
301.76 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
301.76 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
UPS akumuliatorius APC, 0.012 AhKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 319 € |
|
305.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
UPS akumuliatorius APC, 0.012 AhKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 319 € |
|
305.90 €*
|
B магазин 1a.lt |
APC REPLACEMENT BATTERY CARTRIDGE #6Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
316.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-21 19:19
! Сообщить об ошибке| Марка | APC |
| Категория | ИБП - Источники бесперебойного питания |
| Продукт код | 731304003281 |
| Gamintojo kodas | rbc6 |
| Veikimo laikas pilna apkrova | -min. |
| Galingumas (VA) | - |
| Galingumas | -w |
| Tipas | kita |
| Svoris | 7.68kg |
| Matmenys | 9.40 x 19.56 x 15.24mm |
| Kita informacija | originali apc pakeitimo akumuliatoriaus kasetė. suderinamumas: bp1000, su1000, su1000rm, su1000net, su1000rmnet, su1000xlnet, sua1000, sua1000xl, suvs1000i. |
| Plotis | 15.24cm |
| Gylis | 19.56cm |
| Korpusas | compact |
| Показать больше | |



































